Deadpool

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Dámy a pánové, popadněte klobouky a připravte se. Přichází hláškující postrach, který nerespektuje hranice komiksu. Užvaněný žoldák... Deadpool! Wade Wilson už v životě spáchal spoustu zločinů... ale vždycky vycházely z jeho vlastní pokroucené logiky. Když je žoldák křivě obviněný z vraždy, vydá se na cestu za očištěním svého jména. A není sám, objeví se tu i ty nejznámější marvelovské tváře! Samozřejmě přinášíme i Wilsonův debut v podobě New Mutants č. 98. Tohle je základ pro všechny milovníky našeho hláškujícího zabijáka. Obsahuje: Začátek konce: Část první Deadpool: Sázka na nejistotu...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/341811/big_deadpool-zacatek-konce-cast-prvni-s-5Ps-341811.jpg 4.183
Nahrávám...

Komentáře (13)

Kniha Deadpool

ArkAngel
14.07.2022

Pro seznámení s Deadpoolem je tenhle komiks opravdu ideální. Ukecaného žoldáka neuvidíte dělat nic jiného než... žoldačit a do cesty se mu připlete i několik známých postav, které mu způsobí nemalé problémy. Komiks nabízí typický Deadpoolovský humor, lehkou erotiku a spoustu akce. Pro fanoušky Deadpoola povinnost, pro jiné čtenáře možný start, který Wadea uvede jak se sluší a patří.

Placi
04.07.2018

Naprostá pecka!

Deadpool je absolutně po právu jednou z nejoblíbenějších komiksových postav současnosti. Sázka na nejistotu byla úžasná jízda plná humoru, který mi prostě sedí, marveláckých postav prvního řádu i potoků krve. Jen to seznámení s hrdinou by mi asi více sedlo až na závěr knihy jako to například dělají s retro příběhy v DC komiksovém kompletu. To však nemění nic na tom, že dávám za plný počet hvězd. Do dalších Deadpoolových komiksů případně půjdu s chutí a bez váhání. Vystupování z role a komiksového světa je perfektní! Wade to vážně zabíjí, a to doslova!


Bobik9
16.11.2017

Nesmyslně přehodnocené podle mě. Deadpool je sám o sobě super nápad, velmi originální supehrdina. Ale podle mě tohle tak dobré nebylo. Jeho první komiks je naprostá blbost, to s ena mě nezlobte. Nude bez špetky nápadu. Hlavní komiks, Sázka na nejistotu je samozřejmě lepší. Je super, že se setkáte s Punisherem, Spider-manem nebo Daredevilem. I záporací jsou vlastně fajn, ale celé to nemá takovou šťávu, jak bych čekal. Kresba je tradičně výborná, ale ten příběh trochu postrádá šmrnc. A co se týče vtípků, tak jen tak třetina je tak vtipných, jak si tvůrci myslí.

Gustik5
10.11.2017

Historicky první sešit s Deadpoolem je přesně ta devadesátková šílenost, pro jakou je Liefeld (ne)chvalně proslulý. I přes to, jak šíleně to vypadá, to prostě má něco do sebe a jsem moc rád, že se to ke mně dostalo. Suicide Kings jsou pak lehce nadprůměrným příběhem, jednohubkou, která zabaví, neurazí, ale ani nějak extra nenadchne. Pár Deadpoolových hlodů a narážek bylo docela trefných, a hláškovací přestřelka se Spideym pobavila. Naopak jsem si ale trochu ťukal na čelo při tom, co tu autoři vyváděli s chudákem Punisherem... No, podtrženo sečteno, je to takový kvalitativní zlatý střed mezi Wayem a duem Posehn/Duggan. Jako samostatná ochutnávka uzavřenýho příběhu? Proč ne...

RaggamuffinSVK
02.11.2017

Tak toto bola jazda! Úvodný príbeh New Mutants síce na mňa nezabral a hovoril som si, že tak toto asi nebude ten Deadpool, ktorého poznám z aktuálnej série od dua Posehn/Duggan, no Sázka na nejistotu ma rýchlo vyviedla z omylu. Deadpool hláškoval, sekal, trpel, nadával, komunikoval s ostatnými superhrdinami, záporakmi, nami-čitateľmi a dokonca aj sám so sebou. Kresba je veľmi pekná, farebná a deadpoolovsky krvavá a príbeh adekvátne akčný a brutálny. Na jeden šup som prečítal všetkých päť zošitov a mám chuť na viac!

Terva
16.05.2017

Miluju rozbalování komiksů z té ochranné fólie.
Jsem jako feťák.
Čuchám tak půl hodiny ke knize, než začnu číst.
A tuhle jsem rozbalil moc brzy – něco tady smrdí!!!

První sešit s názvem New Mutatns #98 – Začátek konce, je vlastně jen taková nemastná neslaná krvavá vložka do této knihy. Špatná kresba, jednoduchý děj a ani Deadpool tu nemá ty správňácké kecy. A nedá se ani použít na záchodě, je voskovaná............... $@*ç#đ@[*ç# .

Říkají mu Deadpool a je bývalý spolubydlící bratrance synovce bratra vašeho otce.

Další příběh Sázka na nejistotu, to už je jiná. Jenže, taky tu není vše v pohodě,
COŽE!!!! To má být přece sbírka Nejmocnějších hrdinů Marvelu!!! A při tom je to Top Ten duševně labilních nájemných zabijáků. Punisher to ještě šlo, ale Deadpool??!! To je drzost! Někde se stala chyba. Musíme však přiznat, že se s Deadblba stala jedna z nejpopulárnějších marvelovských postav. Tak držte huby, přestaňte vejrat a kochejte se.
Já vím, trochu jsem opisoval, ale na to jebe pes.
Co mě trochu znepokojovalo, jsou barvy. Počítejte se mnou – Jedna: Daredevil v červené, Dvě: Deadpool v červené, Tři: Spiderman – no jasně, samolitr, opět červená. Čtyři: Punisher, aby toho nebylo málo, taky červená. Až poteče krev, ani jeden nebude muset do čistírny. Moc kreativity tvůrci neukázali. A do toho všeho všude na všechny strany stříká ????????? KREV (Zmlkni!!! Punisher má zelený rukavice!!!)
Tak jo lidi, ve městě je novej šerif a jmenuje se Deadpool.

DIALOG:
DEADPOL (Zazní výstřel): BOOOOOMMMMM
PUNISHER: Proč si to udělal!?
DEADPOOL: Protože si to chtěl udělat ty a tohle je můůůůj komiks.
PUNISHER: Cože?
DEADPOOL: Ale nic.

Povídky jsem ke knize rozdělil, tak jak se patří.
Ke každé jsem přidal obsah, hodnocení a samostatný komentář.
A buďte nežný.

CITÁT – Uvědomím média.

martinstefko
08.05.2017

Celková zápletka v knize "Nejmocnější hrdinové Marvelu 18: Deadpool" je jednoduchá, ale zábavné pojetí, násilí a černý humor, navíc v konfrontaci s ostatními postavami Marvel Universe prostě fungují.

Atlantis
12.05.2017

Zkusme na chvilku odhodit růžové brýle a přestaňme myslet na to, že je to ten nejsuprovější, nejžůžovější kchůl Deadpool. Najednou uvidíme, že první příběh je ohavně nakreslená (schválně si všimněte, jak mistr Liefeld například kreslí dolní končetiny), nic neříkající vložka. Ta nám sice ukáže první výskyt Deadpoola, ale stejně zatím nejde o postavu, kterou chceme a milujeme.
Moderní příběh je z fáze, kdy má Deadpool v hlavě dva hlasy, které ale nejsou vtipné, neposunují příběh, jsou prostě zbytečné. Punisher je tady naprosto příšerný a jeho závěrečná scéna ničí vše, co Frank Castle představuje. Příběh jako takový ničím nepřekvapí, solidní průměr a to platí i pro kresbu, která není nic světoborného.
Celkově je Deadpoolova kniha z červeného UKK neskutečně průměrná, málo zajímavá a lehce zapomenutelná. Zkuste raději Mrtvé prezidenty nebo Drákulovu výzvu.

1