Never nikomu / Vydierač / Posledný sľub / Modré nekonečno

Never nikomu / Vydierač / Posledný sľub / Modré nekonečno https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/215720/bmid_never-nikomu-vydierac-posledny-slub-215720.jpg 3 33 4

Iris Johansenová - Never nikomu Elena Kylerová vyrástla medzi kolumbijskými partizánmi a bojový výcvik má v krvi. Ale ani ona sama nedokáže zaistiť bezpečnosť svojho päťročného syna, ktorého chce uniesť jeho otec, šéf narkomafie Rico Chavez. Všetci, čo stoja na jej strane, musia okrem Chaveza a jeho zabijakov prekonať najprv Eleninu nedôveru a ostražitosť. Lyndon Staceyová - Vydierač Profesionálny parkúrový jazdec, Američan Ross Wakelin, dostáva po ťažkom úraze novú pracovnú príležitosť v Anglicku. Čoskoro sa však ukáže, že majiteľovi koni, na ktorých jazdi, sa niekto vyhráža. V atmosfére podozrievania a profesionálnej rivality musí Ross preukázať svoje jazdecké schopnosti - a okrem toho vyriešiť situáciu, v ktorej mu ide o život. Richard Paul Evans - Posledný sľub Ketf sa Eliana vydala za pekného Taliana a odsťahovala sa s ním do malebnej vily v Toskánsku, netušila, ako zásadne sa miestny spôsob života líši od amerického. Talentovaná maliarka žije v strachu o chorého synčeka a v rozčarovaní z manželových nevier - až do dňa, keď sa do vily prisťahuje príťažlivý Američan so záhadnou minulosťou. Jeffery Deaver - Modré nekonečno Počítače nám v mnohom uľahčujú život. Pokiaľ im však niekto prepadne natoľko, že prestane rozlišovať ich iluzórny svet od reality, môže sa technológia stať smrteľnou hrozbou. Počítačový fanatik s prezývkou Phate využíva svoje schopnosti na to, aby sa do najmenších podrobností zoznámil so životom náhodne vybranej obete - a potom ju zavraždil.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: , Reader's Digest Výber (SK)

No One to Trust / Cut Throat / The Last Promise / The Blue Nowhere

Luigi1
12.02.2023 3 z 5

No docela to ušlo

danka13
12.10.2020 5 z 5

Knihu jsem si koupila kvůli Vyděrači a určitě to byla dobrá volba, líbily se mi i všechny ostatní příběhy, Poslední slib bylo moc pěkné romantické počteníčko.

lenyleny
02.06.2016 4 z 5

Kniha V neustálé nejistotě mne nenadchla a tato autorka má lepší knihy. Tento žánr, kde je dosti násilí jí asi nesvědčí.
Kniha Vyděrač se mi líbila, i když na můj vkus je někdy až moc popisná v místech , kde to není třeba a někdy zase přeskočí na jiný děj a člověk si musí domyslet. Možná je to tou zkrácenou formou.
Poslední dva tituly mne asi zaujaly nejvíc. Poslední slib je perfektní nenáročná oddechovka, máte-li špatnou náladu, doporučuji přečíst. Nejvíce se mi líbila poslední kniha Modrá sféra. Možná že odborníkům připadá, že se moc vysvětluje,ale nám skoro PC negramotům to vyhovuje. Velice dobře čtivé, má to spád. Není to klasická detektivka a o to se mi děj lépe četl.

Evička
30.10.2014

Nevím, jak tyto knihy hodnotit . Třeba V neustálé nejistotě a Vyděrač mě moc nenadchly, ale Poslední slib a Modrá sféra byly úplně super, těmto dvěma bych dala plný počet hvězdiček. :-)))