Nejlepší rok vašeho života

Nejlepší rok vašeho života https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/474923/bmid_nejlepsi-rok-vaseho-zivota-qFp-474923.jpeg 4 7 1

Všichni chceme žít smysluplný život. Všichni chceme naplnit svůj potenciál. Příliš často se však necháváme zahltit každodenními starostmi a povinnostmi. Své sny a cíle neustále odsouváme a nakonec na ně s velkou pravděpodobností zapomeneme. Pokud vás už unavuje, že se neposouváte na cestě za svými osobními, intelektuálními, podnikatelskými, vztahovými nebo finančními cíli, je načase to změnit. Michael Hyatt, autor bestsellerů podle žebříčku New York Times, čtenářům ukazuje, že sny opravdu můžeme proměnit v realitu. Ve své knize nabízí pomoc, jak toho dosáhnout. Chcete si naplánovat nejlepší rok svého života? Pojďme na to! „Odvážné cíle fungují (když si je napíšete) a fungují i silné knihy (když si je přečtete). Michael Hyatt vytvořil zábavnou, rychlou cestu, jak najít své sny a pak je proměnit v realitu.“ - Seth Godin „Michael Hyatt napsal chytré a na mnoha místech překvapivé pojednání založené na důkazech o tom, jak si stanovit ty správné cíle a pak vytrvat až do jejich naplnění. Povinná četba pro každého, kdo chce podniknout systematické kroky ke zlepšení svého života.“ - Cal Newport „Pokud jde o dosahování velkých cílů, spousta konvenční moudrosti jednoduše neplatí. V knize Nejlepší rok vašeho života představuje Michael Hyatt jednoduchý program postavený na nejmodernějších výzkumech, díky němuž si splníte sny!“ - Tony Robbins... celý text

Ekonomie a obchod , Osobní rozvoj a styl , Psychologie a pedagogika

Vydáno: , Audiolibrix

Your Best Year Ever: A 5-Step Plan for Achieving Your Most Important Goals , 2018

BojácnéKuře
22.08.2023 4 z 5

Zatím jsem četla (i nedočetla) jen pár knih o osobním rozvoji, ale můžu říct, že z toho mála je tato kniha zatím nejlepší. Zaujala mě hned zpočátku a některá cvičení stojí za to vyzkoušet. Dovedu si představit, že bych se ke knize v budoucnu vrátila.

štěstí rozvoj osobnosti, osobní rozvoj produktivita

Michael Hyatt
americká
2021  80%Nejlepší rok vašeho života
2017  60%Hleď kupředu
2020  86%Zaměřte svou pozornost
2022  100%Lídr s vizí
2021  60%Dvojitá výhra: Jak uspět v práci i osobním životě

Kniha Nejlepší rok vašeho života je v