Nejlepší kůň je táta

Nejlepší kůň je táta https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/434821/bmid_nejlepsi-kun-je-tata-FT0-434821.jpg 4 8 3

Člověk má často chuť stěžovat si a lamentovat na potíže a nástrahy života. Proč ale, když na světě je tak pěkně! Svěží a milá knížka plná laskavého humoru vám připomene, že každý den může být až po okraj naplněn radostí. Dva manželé, dvě ratolesti a jeden pes vedou v hájovně u lesa báječný život plný každodenních malých překvapení. Nechte se vtáhnout do zábavných příhod téhle „normální“ rodinky, vždyť že právě v obyčejných všednostech života je ta pravá krása. A navíc je to vážně legrace a při čtení skvělých historek se zaručeně pobavíte!... celý text

Dudek25
27.02.2022 5 z 5

Krásná kniha která dokáže odreagovat hodně jsem se nasmála a zlepšila mi den a náladu

LenkaV.1
15.02.2022 3 z 5

Vtipná, milá, svižná, na odpočinek ideální. S humorem a láskou popsané běžné životní chvíle jedné rodiny.

Knižní střípky
16.04.2020 3 z 5

Tuto knihu od české autorky jsem si vzala, protože jsem potřebovala něco normálního, pozitivního, jednoduchého a odpočinkového. A přesně toho se mi dostalo. U knihy jsem si odpočinula, vykouzlila mi úsměv na rtu a usínala jsem s poklidem v duši.

Celá recenze v záložkách recenzí od Knižní střípky

humor hájovny, hájenky

Ladislava Horová
česká, 1976
2020  78%Nejlepší kůň je táta
2011  100%Na venkově
2014  100%Jak si hraje obr s blechou
2011  100%Ve městě
2011  100%Obrázkové čtení – Na ulici

Kniha Nejlepší kůň je táta je v