Nejkrásnější filmové pohádky

Nejkrásnější filmové pohádky https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/50670/nejkrasnejsi-filmove-50670.jpg 4 26 3

...nečekejte, až své oblíbené hrdiny uvidíte na plátně nebo na televizní obrazovce. V téhle knížce se s nimi můžete setkávat stále, k známým pohádkám se budete moci vracet v každé volné chvíli. Četba nejhezčích příběhu, které znáte z televizního zpracování, potěší všechny generace, udělá radost babičkám i jejich vnoučatům.... celý text

knihomolka27
04.12.2020 5 z 5

Knížka vlastně ani nemusela vzniknout, ale když už se tak přeci jen stalo, tak se s ní aspon mohou děti naučit číst a ostatní si připomenout oblíbené pohádky. Taková česká vánoční tradice přepsaná na papír.

fis.rena
10.01.2020 2 z 5

Knihu máme již s dcerou přečtenou,ale nevracíme se k ní vůbec. Název mate...dítě se těší na Popelku z pohádky,jak už název napovídá a ejhle. Fotografie jsou totožné s filmovým zpracováním,ale příběh nikoliv. Čtete a samo dítě se hned hlásí,že to mají špatně,že je to přeci jinak a proč to takhle napsali,když Popelka tatínka neměla a tady píšou,že jim jel koupit látky na šaty na ples. Je to pro děti zmatečné a ani mě se to moc nelíbí. Škoda.

martas006
06.02.2017 4 z 5

Moc pěkné a známé pohádky.