Nefritové slzy

Už dlouhé roky hraje pro ženy z rodu Parkerů zelený kámen bohů magickou roli. Ani designérka Mila není výjimkou, její šperky se těší věhlasu i daleko za hranicemi Nového Zélandu. Když se jí do rukou dostane vzácný amulet, okamžitě cítí jeho moc. To ovšem ještě netuší, že v životě jejích předků sehrál tragickou úlohu a že ovlivní i její osud....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/406071/big_nefritove-slzy-Bkm-406071.jpg 3.930

Kniha Nefritové slzy

malýčtenář
16.12.2021

Kniha nás opět zavádí do romantického příběhu z Nového Zélandu. Tajemství, romantika a záhady minulosti. To vše opět obsahuje tato kniha,která je pohlazením pro ženskou romantickou duši. Jako vždy se vše vyřeší ke spokojenosti všech ,včetně čtenářů. Doporučuji.

alexis818
29.03.2020

Hezký příběh,ale Walden umí lépe.Tato kniha byla prostě trochu slabší než předchozí.

Mlsnákočka
23.02.2020

Ze začátku se mi kniha líbila, ale postupně mi byla hlavní hrdinka Mila čím dál víc nesympatičtější. Vadilo mi, že dospělí lidé se zde ve vznikajících vztazích chovají jako puberťáci.

Lemurka
29.12.2019

Knihy od L. Walden mám ráda, líbí se mi její styl, prostředí Nového Zélandu, rodinná tajemství a historie, prolínání minulosti a současnosti, romantika ... Ikdyž jsou její knihy dosti předvídatelné a značně podobné, jsou to příjemné oddychovky. A pokud si přečtětě tak 2 knihy za rok, tak je to v pohodě.
Tuto bych označila za tu slabší. Mín tak o 50 stránek míň, knize by to prospělo.

josska
13.11.2019

spisovatelku mám moc ráda,,,je to takové odpočinkové milé čtení,,,ale napínavé,čte se jedním dechem,,,

putpuda
01.11.2019

Pěkné to bylo, čtivé....jediné, co bych vytkla je, že v předchozích knihách se víc řeší minulost a to já mám radši, tady se děj odehrává spíše v současné době. Ale i tak to bylo fajn.
Taky bych chtěla u nás v potoku, co teče před barákem lovit nefrity :D

jahlina
30.10.2019

Odpočinkové čtení plné zvratů, náhod, lásky a odkrytých rodinných tajemství. Četlo se skoro samo.

Bobina74
20.10.2019

Román Nefritové slzy v sobě ukrývá romantický příběh, ve kterém se střídá napětí, láska, tajemství i zločin. Laura Walden umí všechny tyto přísady namíchat ve správném poměru a udržovat své čtenáře v pohotovosti celou četbu. Budete rozplétat složité vztahy v rodině napříč několika generacemi a právě tento román vás utvrdí v přesvědčení, že některá rodinná stigmata se dědí stále dál a dál, dokud nedojde k jejich narušení a vysvětlení. Více v recenzi od Kniha za knihou ;-).