Nečti mě, nebo uvidíš!

Nečti mě, nebo uvidíš! https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/515953/bmid_necti-me-nebo-uvidis-cpN-515953.jpg 4 2 2

Ruce pryč od této knihy! Nejenže nechce být čtena, ale bude vám dávat elektrické šoky, obracet text vzhůru nohama a zápasit s vámi. Pokračování celosvětových knižních bestsellerů švédského komika Davida Sundina „Opovaž se mě číst!“ a „Rozhodně mě nečti“. Ještě více příjemného čtení a nekonečného množství smíchu. Tato kniha nutí čtenáře, aby se sklonil, zamračil a možná řekl i něco hezkého. Bude to těžké, nepohodlné a… báječná zábava!... celý text

Literatura naučná Pro děti a mládež
Vydáno: , Pikola

Boken som verkligen inte ville bli läst , 2020

Litocha
02.10.2023 3 z 5

Autor se začíná vyčerpávat, za mě nejslabší ze všech tří knih. Některé nápady jsou recyklované, jiné mě neoslovily. Nejvíce mě svou překvapivostí zaujal asi had.
Z knih jsem se rozhodla udělat kompilaci a použít ji na besedu s dětmi. Z tohohle dílu jsem použila nejméně stránek. Jsem ale zvědavá, jak sérii přijmou děti. Mám tušení, že by se jim mohla dost líbit.

muchomurka
20.06.2023 4 z 5

Přečetly jsme s Bambulkou, pobavily jsme se (hlavně když bylo písmenko R vyměněno za J) a vrátíme ji do knihovny. Fajn počtení, ale asi si ji nebudeme pamatovat jako výjimečnou knihu.

David Sundin
švédská, 1976
2022  80%Opovaž se mě číst!
2023  70%Nečti mě, nebo uvidíš!
2022  80%Rozhodně mě nečti!

Kniha Nečti mě, nebo uvidíš! je v