Nechci jen existovat, chci žít

Nechci jen existovat, chci žít https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/364821/bmid_nechci-jen-existovat-chci-zit-dnt-364821.jpg 4 105 103

K čemu nám jsou moudra, která sdílíme na sociálních sítích, když podle nich nežijeme? Mám pro vás silný a bolestivý příběh, který mě naučil vykročit na místa, o kterých lidé dokážou jen mluvit. Ne, opravdu nejde o další bezduchou motivační knihu. Veškerou bolest a štěstí ve svém životě jsem prožila znovu při psaní této knihy. Od smrti mamky se mi celý život otočil naruby a já jsem začala nacházet souvislosti v tom, co se mi v životě děje a především chápat smysl toho všeho. Začala jsem žít svobodně a v pravdě bez ohledu na to, co si o mě ostatní myslí. Byla to nejlepší změna v mém životě. Nebojte se ji udělat taky!... celý text

Booka
01.02.2024 odpad!

hloupoučké :-(

KatySkop
12.05.2022 5 z 5

Občas chaotická, taková neuspořádaná. Ale hodně autentická a emotivní. Ukáplo mi pár slz a přistihla jsem se, že se také usmívám. S touto knihou si člověk na chvíli připadá zase jako člověk. V dnešním dokonalém světě to pro mne byla přínosná četba. Doporučuji.

majda00
17.01.2022 5 z 5

Kniha mi dala více než jsem vůbec čekala. Autorce děkuji.

Michelle.Bee76
16.01.2022 5 z 5

Líbila se mi.

Opatov
26.12.2021 5 z 5

Fandím každému, kdo dokáže napsat knihu a následně ji vydat vlastním nákladem. Potom i cena knihy je na jeho uvážení a pokud se někomu zdá drahá, nemusí si ji kupovat.
Dojmy z knihy jsou rozporuplné, jako na houpačce, někdy smích, někdy slzy. Ale i když se jedná o prvotinu, docela dobře se četla.
Asi se nelíbí všem, ale já jsem si koupila další díl.

pavel6144
16.10.2021 odpad!

Totálně stupidní "kniha". Pokud nutně nepotřebujete topivo do kotle, tak si prosím tuto "knihu" nekupujte.

Denca.Marsi
18.08.2021 5 z 5

Přiznám se, že tyto knihy nejsou absolutně můj šálek kávy. Většinou zkusím a odložím. I když Live More sleduju, tak k Terčiným knihám jsem se dostala jako slepej k houslím a upřímně jsem si jejími knihami vlastně nechtěla "kazit" názor na ně na oba. Upřímně jsem se od knihy nemohla odtrhnout, brečela jsem, smála se. Ani jsem netušila čím vším si Terka prošla a bylo zajímavé znát i to zákulisí jejich krásných videí. Jsem ráda, že si ke mně knihy našly cestu.

Lucieta35
09.05.2021

Skvele napsana kniha
Uplne jsem ji prozivala s Terkou!
Jak jsem ji zacala cist,tak jsem nemohla prestat. (Precetla jsem ji ,jak se rika,jednim dechem-za 6,5 hodiny)!
Uz se tesim na dalsi dily
Dekuji Terko ,jen tak dal a preji jeste mnoho takhle skvelych knih.

Hanča090
27.03.2021 5 z 5

Skvělá kniha. Napsaná ze života a českýma slovama. Žádná odborná a cizí slova. Knížka mě nakopla ke změnám a nelituju jich :-)

Hanka78
09.02.2021 5 z 5

Perfektní čtení

HONZÍKISLAND
04.02.2021 5 z 5

Kniha je prostě úžasná. Od samého začátku mě vtáhla do děje a já jsem to spolu s autorkou plně prožíval. První třetina knihy pro mě byla velice dojemná. Nechápu jak někdo může napsat že styl psaní, řádkování, odstavce atd. jsou špatně. Podle mě je vše jak má být. Autorčina první kniha a povedla se ji převelice! Nečekal jsem, že kniha bude až tak silná a bude popsán tak otevřeně její životní příběh. Děkuji mnohokrát Terezce za velice dobrou knihu. Už se těším až dočtu další dva díly a vrátím se znova k prvnímu. JEN TAK DÁL!

Lavisage
04.02.2021 5 z 5

Moje prvni kniha od Terky, prectena jednim dechem za jediny den. Tolik emoci jsem u zadne knihy neprozivala. S Terkou jsem plakala i smala, poznavala se v urcitych etapach zivota. Kniha je psana čtivě, otevrene, bez přikrášlování. Kniha ma cestne misto v me knihovne a urcite nezustavam jen u prvniho dilu.

Andrea.kle138
04.02.2021 5 z 5

Hodnotím po přečtení všech tří knih. Na tento díl jsem velmi dlouho čekala, protože nebyl dlouho dostupný. Nejvíce se mi asi líbil následující díl, ale tato kniha byla ze všech tří nejemotivnější. Neubránila jsem se ani slzám ani smíchu. Terčiným příběhem se prolínají různá životní témata, která se dotýkají jistě každého z nás. Když vezmu fakt, že autorka je pouhý amatér, tak to jsou velmi vydařené a čtivé knihy. Za sebe jen děkuji.

luca125
04.02.2021 4 z 5

Ikdyž knížka nepatří mezi můj oblíbený žánr. Tak i tak jsem si ji přečetla a byla vážně super.

MR.Lupínek
25.01.2021 5 z 5

Kniha je skutečně tak dobrá, jako se píše v ostatních pozitivních komentářích/recenzích. Hltal jsem ji takovým způsobem, že jsem ji během dvou večerů přečetl celou.
Musím složit poklonu za odvahu otevřít své srdce a podělit se o svůj dojemný životní příběh.
Knížka je neuvěřitelně nabitá emocemi. Je napsaná takovým (jiným) osobitým způsobem, že vás snadno vtáhne do děje. Měl jsem pocit, jako bych stál přímo vedle autorky a prožíval jsem ty samé pocity, jako ona. V jedné části jen velmi obtížně zadržujete slzy smutku a vzápětí pro změnu pláčete smíchy.
Naleznete zde řadu myšlenek, které vás vedou k zamyšlení nad svým životem. Některé pasáže jsou velmi inspirativní a celý titul je celkově velmi pozitivní. Pro ty, kterým je určena, je jako energetický nápoj, který vás v nouzi "nakopne", pomůže překonat krizi a nasměruje k vlastní svobodě.

Rozhodně stojí za utracené peníze, které navíc podpoří autorku, aby mohla žít svůj sen! Už se těším až budu číst další díl.

Matěj310
22.01.2021 5 z 5

Obecně mám problém s četbou knih, protože většinou jsou nudné a neodbíhají a je tam spousta “okećavání”. konečně jsem našel tu knihu, kterou jsem hledal. Je hrozně hezky napsaná a s krásným příběhem mi ubíhala a zároveň jsem se snad poprvé těšil na to, až si přečtu další část. Hrozně hezky se mě to dotklo a i přes to, že je mi 15 tak jsem za to rád, protože mi ukázala ten směr života, který jsem vždy chtěl, ale nevěděl věci okolo. Knížka je tak zajímavá, že nelze přestat číst. Terka nenapsala žádnou motivační knihu typu motivujte atd. Napsala to srdcem a to je to nejhezčí. Zaobývá se věcmi, s kterými se denně setkáváme a dokážeme se v nich ocitnout a vidět a zavzpomínat. Terka předala jakousi energii a rozhodně to stojí o přečtení. Terka se stala mojí inspirací a samozřejmě i její manžel Balů. Děkuji Vám.

LuLu6
28.12.2020

Knihu jsem přečetla jedním dechem, je velmi inspirativní a motivační. Moc se těším na pokračování. Děkuji a fandím Vám ????

veronika1906
28.12.2020 4 z 5

Kniha se velice dobře čte a nabízí inspiraci, nejen jak nahlížet jinak na životní výzvy.

AloneJane
27.12.2020 3 z 5

Nevím proč mají mnozí potřebu hodnotit jak autorka vypadá, to je snad jedno, ne? Na knihu jsem sice dlouho čekala, ale i tak oceňuji určitou odvahu splnit si sen a napsat knihu na vlastní náklad. Nemůžu říct, že bych je oba jako youtubery sledovala kdoví jak dlouho, ale líbilo se mi, že si nehrají na vyumělkovaná videa a člověk se i něco dozví. Od knihy jsem tedy čekala v podstatě totéž, žádný nalinkovaný parádní příběh, a toho se mi dostalo. Nikde nepadla zmínka o tom, že si knihu kupte, protože je dokonalá. Není, ale je psaná dle mě z pocitů a ty ne vždy snadno utřídíte. Pokud víte, jakým stylem autorka mluví "jak jí zobák narostl" a nevadí Vám to, myslím, že Vám nebude vadit ani kniha, ač je místy neuspořádaná. Mě se to líbilo a odmítám tu hodnotit to co tu čtu, kdo v tom chce vidět vychloubání, ten ho v tom uvidí. Za mě vcelku příjemné lehké počtení na odreagování.

Misoso
29.05.2020 5 z 5

Kniha sa mi páčila bola reálna, neskrývala bolesť. Určite odporúčam, mne osobne pomohla z podobnej skúsenosti. Teším sa na ďalšiu knihu.
Prajem pekný zvyšok dňa. :D

hledání smyslu života ze života

Terka H (p)
česká, 1989
2017  83%Nechci jen existovat, chci žít
2018  91%Nechci jen snít, chci vzpomínat
2019  81%A co dál?
2022  66%Podstata ženy

Kniha Nechci jen existovat, chci žít je v