Nečekej slitování

Nečekej slitování https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/285900/bmid_necekej-slitovani-97W-285900.jpg 4 188 188

Gabriel dostal v armádě vánoční dovolenou. Doma se ani nestačí rozhlédnout a už ho otec posílá zkontrolovat do hor Lolly Heltonovou. Gabriel není nadšený, vždyť riskuje uvíznutí v závějích ve skalách, kde se pomoci nedovolá. Jenže pak zjistí, že sněhová bouře představuje pro Lolly až druhořadou hrozbu. Zahlédl totiž dvě osoby, z nichž jedna právě nabíjela pistoli.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Alpress

Ice , 2009

Ivana11
28.08.2016 3 z 5

Byla to moje první od této autorky, měla spád, byla napínavá, ale že by mě nějak nadchla, to nemůžu říct. Konec knihy, kde je reklama na další její dílo, byl pro mě šok.

Samira
15.08.2016 4 z 5

Na každou knihu od Lindy se velice těším a skoro všechny byly skvělé. I tahle nezklamala v obsahu a má všechny správné ingredience, ale taky je až směšně krátká, což tomuto typu vyprávění příliš nesvědčí. Než jsem jsem se stihla rozkoukat bylo všechno vyřešeno, od padouchů, po proměnu hrdinů až k sexu.
Oddechovka přečtená za chvilku, za mne 3,5.

zuzana2599
12.08.2016 4 z 5

Krátký, ale svižný, čtivý a napínavý příběh. Malá knižní jednohubka, u které jsem si odpočinula a zabavila se. Ráda si přečtu od této autorky i jinou knížku, čtení jejího textu bylo velmi příjemné.

alzbeta4340
09.06.2016 4 z 5

Přiznejme si, je to podfuk na čtenáře. Po necelých 150 stranách příběh skončí a zůstane poslední třetina knihy, což je ukázka z jiného románu. Ještě že jsem si knížku jen půjčila v knihovně. Samotný děj je zábavný, čtivý, ale konec nedotažený. Za mě 3,5 hvězdičky.

LilliBell
25.05.2016 5 z 5

Napinave, zabavne ... avsak take kratke :-)

liskarysava
07.05.2016 2 z 5

Lindo, mám tvé knížky ráda, ale umíš líp, tohle jsi nějak odflákla.

ciaram
07.05.2016 4 z 5

Taková čtecí jednohubka na jedno odpoledne. Stostránkový příběh skvěle plyne a nepřekáží tomu ani jeho předvídatelnost. Howardová to prostě se slovy umí.

alnahu
27.04.2016 4 z 5

Konec-až jsem se lekla, čtu a čtu, kniha byla od začátku napínavá a dobře se četla a najednou konec. Na dalších stránkách je ukázka z knihy Klid před bouří. Jinak ,ale v ní nechybí napětí ani sex .Dobře se četla.

Šánka
20.04.2016 4 z 5

Kdo má rád tuhle autorku románů pro ženy, nic ho nepřekvapí, ale ani nezklame. Snad jen to, že by příběh mohl mít o pár stránek víc. Linda H. ve své stále dobré formě. Tentokrát možná trošku víc napínavé, s potřebnou dávkou sexu, a jak jinak - super dvojicí.
Pěkné čtení na pár příjemných hodin před spaním.