Nečekej slitování

Nečekej slitování https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/285900/bmid_necekej-slitovani-97W-285900.jpg 4 188 188

Gabriel dostal v armádě vánoční dovolenou. Doma se ani nestačí rozhlédnout a už ho otec posílá zkontrolovat do hor Lolly Heltonovou. Gabriel není nadšený, vždyť riskuje uvíznutí v závějích ve skalách, kde se pomoci nedovolá. Jenže pak zjistí, že sněhová bouře představuje pro Lolly až druhořadou hrozbu. Zahlédl totiž dvě osoby, z nichž jedna právě nabíjela pistoli.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Alpress

Ice , 2009

Laf
04.11.2018 5 z 5

Super kniha, která se dá za chvilku přečíst jedním dechem. Určitě by nebylo špatně lepší propracování, ale i tak se to četlo velmi dobře. Autorka nezklamala :)

handulli
01.06.2018 3 z 5

Jak už psali skoro všichni přede mnou ... škoda, že to nebyl propracovaný román. A nějak jsem nepochopila tu 25stránkovou ukázku z knihy Klid před bouří (které se námětem hodně podobá). Ale četlo se to dobře.

moudivlacek
19.05.2018 3 z 5

Souhlasím s příspěvkem "bekule", opravdu je to moc moc podobné, proto dám i méně hvězdiček, byť mám tuto autorku moc ráda.
Bohužel jsem u autorky zvyklá na lepší náročnější čtivo. Je to takový průměr.

bekule
23.03.2018 3 z 5

Námět hodně připomínal jinou knihu od Howardové "Klid před bouří". Śkoda, mohla to být celkem napínavá dobrodružná kniha, ale působí tak nějak odbytě,nedotaženě,jako by to byla autorčina prvotina.

jaja10
17.03.2018 3 z 5

Jo, jako šlo to. Ale občas mi tam něco nesedělo.......

malazluta
02.03.2018 4 z 5

Tuto knížku přečtete opravdu rychle. Kdo zná tuto autorku, tak ví, co může očekávat. Ideální kniha pro chladné zimní odpoledne, kdy je člověk v bezpečí teplé deky:-)

lifeoptimist
05.11.2017 4 z 5

taková "rychlovka" je opravdu škoda, že autorka dílo nerozpracovala, protože je to námět zajímavý a určitě by to bylo lepší jako román, toto je spíše novela na odpoledne nebo večer, nicméně velmi zajímavé a strhující - opravdu škoda toho napěchovného děje do cca jednoho dne a noci.....

meduzka123
19.09.2017 2 z 5

Kniha se četla velice rychle. Příběh nebyl špatný, ale měl být více propracovaný. Je to škoda mohl to být další úspěšný kousek od Lindy. Ale odpočinková kniha někam k vodě ideální ;-) .

Litocha
11.09.2017 1 z 5

Děs. Od těchhle knih nečekám nějakou přehnanou hodnověrnost nebo psychologickou hloubku postav, ale co je moc, to je moc. Možná by nakladatelé měli přestat vydávat každý grafomanský výplod, i když je jeho tvůrcem úspěšný autor.

dom.ini
08.09.2017 3 z 5

Takové příjemné odpočinkové čtení pro ženy na jedno odpoledne či večer, které v sobě mícha dobrodřužství, napětí a romantiku. Příběh se dobře četl, ale za mě mohla být knížka delší a lépe rozpracovaná. Takhle jsem měla pocit, že vždycky začala nějaká akce a za minutu je po všem. Tato kniha je pro mě tedy tak za 3,5*. Určitě však zkusím i další knihy od této autorky.

jluky
29.08.2017 3 z 5

Od autorky som čítala aj lepšie knihy.....nenáročná oddychovka s useknutým koncom/... a zbytočným dlhým úryvkom z ďalšej knihy/.

georginaa
22.07.2017 5 z 5

Takové hodinové čtení k vodě, příběh dvou dnů, co se může skutečně stát, okolnosti můžou přispět k dalšímu rozhodnutí o svém životě a tak to je každou minutou každého života.

Ewik
28.01.2017 4 z 5

Svižný dobrodružně-romantický a velmi napínavý román. Zimu moc nemusím, a proto se mi při čtení místy dělala i husí kůže. :-) Celá kniha mě pohltila natolik, že jsem nedočkavě otáčela stránky a....najednou je konec. To jako vážně? Kniha by si zasloužila trošku propracovanější konec, na můj vkus to bylo moc useknuté.
Styl psaní mi však byl velmi sympatický a rozhodně se podívám i na další autorčina díla. Za mě mohu doporučit jako zpestření na jedno odpoledne.

mmmisulka.r
23.01.2017 3 z 5

Dosti předvídatelný román, maličko občas přitažený za vlasy a nedomyšlený, ale i tak to bavilo.
Recenze v záložkách - Knižní deníčeke

evkah
08.01.2017 2 z 5

Knihu jsem dostala jako dárek k Vánocům, jelikož pár knih od autorky již v knihovně mám. Kniha Nečekej slitování mne moc nezaujala a dlouhý úryvek z další knížky mne překvapil.

smartasan
04.11.2016 3 z 5

Zklamání... knížka není špatná, ale od této autorky jsem čekala něco víc.

zoew
22.10.2016 4 z 5

Příjemní a čtivá oddechovka (čteno v době pracovní neschopnosti = ideální čtení), konec trošku odfláknutý, takže ubírám jednu *. Autorka má na svém kontě rozhodně lepší romány, ale i horší.

iveta3689
20.10.2016 2 z 5

Fádní, předvídatelný příběh a nudní hrdinové. Spíš to na mě působilo jako slohová práce ze základní školy.

cukrovka
18.09.2016 4 z 5

Knížka byla jako vždy, od této autorky, čtivá, plná napětí a akce. Než jsem se ale stačila nadechnout byl konec. Pak už byla jen ukázka na další knihu. Opravdu mi tam pár kapitol chybělo. Tak snad příštím příběhu nebude autorka k závěru tak chvátat.

adela3429
10.09.2016 4 z 5

Mně se to líbilo. :) Od autorky jsem už četla "Klid před bouří" a i když si na romance moc nepotrpím, ty její mě díky akčním zápletkám moc baví. Nepovažuju knihu za slabou, moc jsem si ji užila. Jen škoda, že je tak krátká, pár kapitol navíc by mi rozhodně nevadilo. :)