Nečekané letní lásky

Nečekané letní lásky https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/20911/necekane-letni-lasky-20911.jpg 4 16 2

Prázdninový příběh, ve kterém Robin, Alan a Slávek prožívají lásku a milostné vztahy každý po svém. Robinova dívka Lenka odjíždí na dva týdny do Španělska. On zůstává doma sám, ale přesto se nenudí. Bratranec Slávek ho totiž poprosí, aby místo něj šel na rande s dívkou, se kterou se seznámil přes chat, avšak vydával se za něho. Projde to, nebo se pravda ukáže? Alan, Robinův bratr, je zase nejen velký fešák, ale navíc to s dívkami válí tak, že mu nedělá problém chodit s vícero najednou. A Robin? Po tom, co pozná Slávkovu holku Míšu, jeho slova o věrnosti berou během chvíle za své...... celý text

Zlatinka.Emilly
15.04.2022 4 z 5

Koukám, že si Stínil potrpí na otevřené konce, ale tentokráte mě dost naštval :) :) :)
Pokračování byť jen jednou další kapitolou by mě v tomto případě velice zajímalo. Chudák Pusinka, Robin by potřeboval dostat po hubě frajer jeden nevěrnej.

Ann98
04.02.2018 5 z 5

Vcelku dobré, poklidné čtení. Typický prázdninový příběh, ve kterém hlavní hrdinové prožívají lásku a milostné vztahy každý po svém. Líbilo se mi, že v této knize byly ukryty odkazy na autorovu předchozí tvorbu.

Kniha Nečekané letní lásky je v