Nečas Jany Nagyové - Otevřená zpověď o poměru s premiérem, aféře Nagygate a o vazbě https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/227954/bmid_necas-jany-nagyove-otevrena-zpoved--227954.jpg 3 8 4

Jana Nečasová odhaluje své soukromí. Bývalá vrchní ředitelka kabinetu, která se až doposud vyhýbala jakýmkoliv kontaktům s médii, otevřeně hovoří o svém vztahu s premiérem Petrem Nečasem, odkrývá zákulisí tak zvané velké politiky, nebojí se otevřeně mluvit o lidech i událostech. Nekapituluje před světem, který se náhle zmenšil na několik metrů čtverečních vězeňské cely. Vždy svá. Nezlomená. Šťastná. I nešťastná. Žena, jejíž příběh stojí za to znát. Je to zpověď. Ale není to pokání.... celý text

mol378
23.08.2023 1 z 5

Ciste PR, sepsane jako PR. Pravdive jsou hlavne nektere dejinne okolnosti, osobnost J.N. ovsem vylicena velmi, velmi, ale velmi povrchne a jevi se jako nekdo, kym J.N. opravdu neni. Hezky si to pripravila, ovsem kdo s ni mel tu cest, musi se usmat.

LadyCotton
23.04.2017 3 z 5

Kniha je velice dobře napsaná, jelikož autor ke každé kapitole napíše souhrn událostí, které se staly a následně pokládá JN otázky z dané doby.
Ano, je pravda, že u některých odpovědí si říkáte, že je má hodně dobře připravené, někdy zase máte pocit, že se zbytečně až moc obhajuje. Nicméně u spoustě z nich se prostě zarazíte a dojde vám, že to co popisuje vlastně až tak nereálné vůbec není.
Pokud na knihu narazíte v knihovně, tak si jí bez obav přečtěte - podíváte se na kauzu i jiným pohledem.

cleopatra11
09.07.2015 4 z 5

Co na to říct...zajímavě se čte, vtáhne Vás to, ale......mě nepřesvědčila...je vidět, že se dělá svatější, než je...Mimochodem- její slovní zásobu už známe z nahrávky...

aloe
19.05.2015 3 z 5

Je to čtivé. Ale bohužel se z knížky nedozvíte o moc víc, než co už bylo psáno v novinách. Nagyová se snaží čtenáře přesvědčit, že není taková mrcha, jak ji média popisují. Zda jí to uvěříte nebo ne, záleží na vás. Já jí to neuvěřila.