Nebojte se být náladové & protivné

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Průlomový průvodce pro ženy všech věkových kategorií, jež ukazuje, že přirozená náladovost je síla, nikoliv slabost Jakožto ženy se již od útlého věku dovídáme, že naše „nálady“ jsou problém. Chceme-li v životě uspět, musíme mít všechno pod kontrolou, tedy i své hormony a přirozené tělesné reakce. Ale naše těla jsou moudřejší, než si představujeme. Kolísání hormonů v průběhu cyklu nám dává jasné podněty, a pokud se je naučíme poslouchat, můžou nám v lecčems pomoci. Přesto miliony žen po celém světě své hormony, a tím pádem i emoce drží „pod prášky“. Ty nám však ve skutečnosti nejen nepomáhají, ale dokonce mohou mít na naše zdraví devastující účinky. Doktorka Julie Hollandová předkládá čtenářkám informace o výhodách a nevýhodách jakýchkoliv léků, mluví o přímé souvislosti mezi jídlem a náladami, připomíná některé překvapivé a vysoce účinné přírodní terapie, které nám mohou pomoci, a nabízí všem ženám neocenitelné informace, jak žít lépe a být vyrovnanější v každé životní fázi....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/29_/295575/naladove-a-protivne-oTz-295575.jpg 3.98
Žánr
Zdraví
Vydáno, Cosmopolis
Orig. název

Moody bitches

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (4)

Kniha Nebojte se být náladové & protivné

Přidat komentář
Aicha196
07. září

Uzasna kniha, kazda zena musi mit v knihovne

Daduna
13.08.2018

Tato kniha měla v celku kladné hodnocení od jiných čtenářek a proto jsem si ji vybrala. Musím ale přiznat, že mě moc nezaujala a hemžila se odbornými názvy a to dost často a to pro někoho může být matoucí. Občas má autorka názory spíš spojené s vědou a v tom jsem s ní nemohla souhlasit,byly to pro mě názory, které se neshodovaly s mými.

anansie
09.07.2017

Skvělá kniha pro ženy, jak se nebát být samy sebou a mít pro sebe pochopení, protože hormony nás prostě ovládají. Nebylo by od věci kdyby tuhle knihu četli i muži a měli tak pro ženy pochopení, proč to s námi občas dost cloumá. Knize bych vytkla asi jen to, že její velká část byla věnována rozboru jednotlivých léků - antidepresiv.

medialstar
16.07.2016

I přes poněkud pro mě matoucí obálku se jedná o velmi zajímavou knihu, která není snůškou prázdného tlachání, ale zcela solidní sondou do radostí i starostí ženy. Autorka čerpá ze své lékařské praxe, pracuje s podloženými fakty a vše je psáno čtivou formou. A nemusíte se bát, že to bude příliš ala Amerika, je to naprosto přenosné i do našich končin.

Štítky

léčitelství duše a tělo

Autor a jeho další knihy

Julie Holland
americká, 1965

Kniha Nebojte se být náladové & protivné je v

Přečtených12x
Čtenářské výzvě1x
Doporučených1x
Knihotéce2x
Chystám se číst8x
Chci si koupit1x