Nebezpečný pacient

Nebezpečný pacient https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/528904/bmid_nebezpecny-pacient-65d885349a270.jpg 4 11 3

Veterinářka Emma je v šoku, když se jí během noční pohotovosti ocitne na operačním stole namísto zvířete postřelený muž doprovázený komplici. Zločinci se neštítí zajistit její mlčení únosem dcery Vegas. Emma proto kontaktuje Vegasina otce, bývalého dealera drog, nyní mistra ve škole bojových sportů. Díky jeho stykům v podsvětí zjistí, že nečekaná návštěva nebezpečného pacienta nemusela být náhodná.... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: , Alpress

De nachtdienst , 2021

alzbeta4340
17.03.2024 3 z 5

Téma není vůbec špatné, ale zpracování mi nevyhovovalo. Styl psaní se mi zdál dost odosobnělý a jednotlivé postavy mnohdy jednaly nesmyslně nelogicky. Taky konec byl zrychlený, podrobnosti se dozvíme z epilogu.
Možná bude jiným čtenářům Nebezpečný pacient vyhovovat více, za mě čistý průměr.

Danago
18.02.2024 5 z 5

Knížka zpracovává velmi zajímavé téma a ne jenom jedno.
Je napínavá a plná nejrůznějších podezření a záměn.
Emma i její dcera Vegas se nedopatřením dostanou do vážných problémů. Emma musí řešit problémy s dospívající dcerou i s nebezpečnými muži nejen v jejím zaměstnání, ale i osobním životě. Vše se prolíná a ani čtenář v některých chvílích neví koho se má vlastně bát. Kdo je padouch a kdo ne. V určitém okamžiku se zamotá Emmina minulost do současnosti , jestli to jí a její dceři Vegas pomůže nebo je to naopak ohrozí, to si musíte přečíst.
Velice zajímavý thriller. Přečteno jedním dechem.

Arsi
31.01.2024 5 z 5

Moc pěkná napínavá kniha.

Kniha Nebezpečný pacient je v