Nebezpečné hry

Nebezpečné hry https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/399593/bmid_nebezpecne-hry-LAt-399593.jpg 3 20 7

Slavná autorka společenských románů se tentokrát ponořila do fascinujícího prostředí zákulisí nejvyšší americké politky; přímo do Bílého domu. Televizní reportérka Alex Phillipsová vždycky kladla práci na první místo a pro dobrou reportáž by obětovala cokoliv. Naschvál upozadila svůj osobní život a blíž k tělu si pouští jen blízkého kolegu, kameramana Bena. Když se Alexin nadřízený o skandálů v Bílém domě, který vede až k viceprezidentovi, vyšle svůj nejsilnější tým a Alex se pustí do práce s obvyklou vervou. Jenže po několika šokujících zjištěních si musí připustit, že tenhle skandál může spolu s několika mocnými lidmi smést i ty, které miluje.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

Dangerous Games , 2017

Antena
05.07.2021 2 z 5

Knihu jsem přečetla a moc nadšená nejsem. Kdyby se jedna věta nemusela Xkrát opakovat, tak příběh je o polovinu kratší.. autorka má určitě i lepší knihy!! :)

Renča2211
09.03.2021 5 z 5

Netvrdím, že to bylo vyloženě bum, určitě má i lepší knihy, ale určitě to nebyla špatná kniha, propadák, jak tu mnozí píší. Někdy mi to přijde, že člověk si přečte hodnocení pár lidí a pak přesně podle nich knihu odsoudí. Já to tak nemám.

perpe2a
29.06.2019 odpad!

Knihu odkládám po 60 stránkách. Vůbec mě nezaujal ani děj, ani postavy a nehodlám plýtvat časem na nepovedenou knihu.

prcek19
10.05.2019 4 z 5

Zajímavé čtení, i když musím říct, že mi přišlo, že je Alex nesmrtelná a bylo vcelku jasné, jak to asi dopadne ohledně ní a Bena..knihy, kde se jedná o politiku moc nevyhledávám, ale věřím, že to takhle v dnešním světe bohužel funguje a sem moc ráda, že se nakonec zjistilo, jak to všechno bylo

alnahu
01.05.2019 2 z 5

Tak tohle se opravdu nepovedlo-kniha od mé oblíbené autorky se mi špatně četla-doslova jsem ji v podstatě prolistovala. Dějově velmi slabý příběh -autorce toto téma vůbec nesedlo.Doufám,že se opět vrátí k romantickým příběhům ze života,které od ní ,tak ráda čtu.

knihovnička007
15.04.2019 odpad!

Omlouvám se, ale tohle ne...
DS jsem měla ráda, napsala knihy, které se mi líbily, ale teď... Přijde mi, že sází jednu knihu za druhou na úkor kvality. Dokola upakující se věty, "vata" bez děje...
Děj veškerý žádný a po dvou stránkách jsem se nic nedozvěděla. Knihu jsem lehce prolistovala a s lehkým srdcem odnáším zpět do knihovny. Škoda peněz!!

independentka
26.02.2019 2 z 5

Hlavní linie příběhu byla zajímavá, bohužel byla obalena stále se opakujícími větami, kolikrát zcela zbytečnými. Zklamání.

americká literatura romantika

Danielle Steel