Neber si to osobně

Neber si to osobně https://www.databazeknih.cz/img/books/82_/8248/neber-si-to-osobne-8248.jpg 3 20 6

Kate je zdravotní sestra z pohotovostního oddělení nemocnice v St. Louis, po autonehodě se však náhle ocitne na opačné straně barikády. Když se jednou probere z bezvědomí, zjistí, že rukama tiskne hrdlo své ošetřující sestry. Je mrtvá! A není jediná, kdo zemře...

Literatura světová Horory
Vydáno: , Alpress

Nothing Personal , 1993

moudivlacek
28.05.2017 4 z 5

Každý má jiný vkus, trochu jsem se bála číst tuto knihu pro ty níže uvedené komentáře. Ale protože jsem trochu rebel, chtěla jsem se přesvědčit. A rozhodně jsem dobře udělala.
Náhodou je to velmi slušná detektivka, trošku se to podobá sérii o sestřičce Molly, ale jinak jsem knihu nedokázala odložit, dokud jsem ji za jeden večer nepřečetla. Uhodla jsem brzy jednoho vraha, ale stejně jako sestřička Kate jsem nevěřila, že všechny mrtvé jsou jeho dílo.
A zase klasická ukázka, jak se zbavit dobrého personálu, který chce za svou práci dobře zaplatit a hlavně dělat svou práci co nejlépe a dle svého svědomí. A vedení nemocnice, které vidí jen byznys.
Takže - nedejte se odradit a rozhodně knihu zkuste a udělejte si vlastní názor jako já. Třeba budete příjemně překvapeni.

dany512
19.05.2017 odpad!

Knihy téhle spisovatelky působí útržkovitě a roztříštěně. Většinu kapitol splácala z jednotlivých vět, které jakoby k sobě vůbec nepatří a nenavazují na sebe. Jen málokterá část má v sobě kus souvislého a plynulého textu.
Navíc mi nebyla sympatická ani jedna postava, ale zajímalo mě, kdo je vrahem, tak jsem to se sebezapřením přelouskala.

petra3242
10.01.2017 odpad!

tahle kniha se mi vůbec nelíbila, odkládám jako nedočtenou... Ani po cca 70 stranách jsem se do příběhu nezačetla, hlavní postava mi přijde úplně mimo (a ty vedlejší vlastně také), dialogy umělé, nesmyslné, pořád se dokola omílá to samé... Ne, pro mě zkrátka nuda

ovpana
28.06.2015 3 z 5

Hezky napsaný román z lékařského prostředí ,nechybí napětí a čtivost.

soukroma
27.07.2014 5 z 5

Svižný čtivý napínavý příběh, s prima hlavní hrdinkou se smyslem pro humor a sarkasmus.

kazecha
30.12.2013 3 z 5

Ze začátku jsem tak nějak nemohla strávit, že hlavní hrdince nedělá problém myšlenka že asi zabila člověka ... ale potom se příběh tak strašně rychle rozjel - že jsem nemohla odlepit oči od řádků ...