Navždy po francouzsku

Sara má před sebou pět svateb – jen tu vlastní ne. Snoubenec Gavin totiž zbaběle utekl. Nechal jí na krku chátrající francouzský zámeček, z něhož chtěli vybudovat místo pro romantické svatby. Bez peněz a bez přítele v cizí zemi, jak se jí podaří zvládnout takový průšvih? Román Fiony Valpy Navždy po francouzsku je pro čtenáře už třetím setkáním s přáteli z malé francouzské vesničky, kde se setkává britská a francouzská nátura, humor a šarm, dojetí i splněné sny....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/32_/326670/navzdy-po-francouzsku-D4Y-326670.jpg 3.846

Láska po francouzsku (3.)

The French for Always (2014)

Vydáno:, Baronet

Kniha Navždy po francouzsku

pinussilv
09.09.2018

Prázdninové odpočinkové čtení zejména pro ty čtenáře, kteřímají rádi atmosféru jižní Francie, a ta tu na Vás opět dýchne.

bookcase
12.03.2018

Opět milá oddechovka, u níž jsem správně předpověděla konec :-D. Ale nevadí, potřebovala jsem něco lehkého k drsnému historickému románu. Líbily se mi svatby, kolem nichž se to točilo, a které byly příjemným zpestřením příběhu.

alzbeta4340
09.03.2018

Taková knižní jednohubka, čte se snadno a potěší, i když nějaký výraznější dojem ve mě nezanechala. Ději neprospívá rozkouskovanost, ale asi to jinak udělat nešlo. Sára pořádá svatby a svatebčané přijíždějí a odjíždějí....
Dala bych 3,5 hvězdičky- a kvůli hezké obálce to zaokrouhlím nahoru.

marion111
15.02.2018

Příjemná oddychovka.

Andy6
12.02.2018

Docela to šlo, četla jsem to ale s přestávkama od leta až do ledna. Moc se mi do toho nechtělo. Na mě trochu slaďák.

Kebira
06.01.2018

U knihy jsem si odpočinula, nenáročné čtení.

Týnka94
22.07.2017

Knihu jsem si vybrala hlavně z toho důvodu, že miluji Provance. Kniha mě mile překvapila, měla děj, který se plynule rozvíjel. Příjemná kniha na letní čtení. Doporučuji na dovolenou :).

veronika0382
17.07.2017

Toto je moje druhá kniha od Fiony Valpy a všimla jsem si, že se zde některé osoby prolínají, žijí v jejích románech dál. Příběhy se odehrávají na jednom místě v okolí vinic v Bordeaux a ukazují, jak tu lidé žijí. Romány Fiony Valpy mě prostě baví.... více v mojí recenzi zde v záložkách :)

kopretitinka
07.07.2017

Oddechová knížka ... krásné prostředí, zámek, vinice, spleť osudů, které spojuje jedna cesta ... "Per aspera ad astra." Hezké, milé, čtivé, nepřeslazené.

Ditules
19.06.2017

Přijde mi, že autorka se stále zlepšuje. První díl mě moc nebavil, tenhle byl zase příjemnou jednohubkou na jedno odpoledne.

mariva
19.06.2017

Četla jsem prví dva díly, proto jsem sáhla i po tomto, i když jsem od něj moc nečekala. Nakonec jsem byla příjemně překvapená. Jde sice o nenáročný oddechový románek, ale dobře se čte a popisy svateb naštěstí nejsou tolik podrobné, jako např. zpracování vína v předcházejících knihách. Atmosféra Francie dokáže vždycky příjemně naladit a i když je příběh předvídatelný, je to příjemná odpočinková četba.