Vánoce po francouzsku ekniha

Únik před minulostí, troška vánočního kouzla - a je tu láska ... Evie kdysi Vánoce milovala, ale teď se nemůže dočkat, aby se jich zbavila. Úplně sama odjede na francouzský venkov, aby zapomněla na nejhorší ztrátu, která může ženu potkat.Vyzbrojená jen sešitem receptů po babičce je Evie odhodlaná Vánoce ignorovat a nejradši nikoho nevidět. Ale stane se, co vůbec nečekala. Sladké pokušení vyvolá ty nejromantičtější představy a zasuté pocity, světlo svíček zahřeje duši – a Vánoce přece jen přijdou i pro Evii, ačkoliv je nechtěla a nečekala…A když se seznámí se svým sousedem – hezkým a charismatickým doktorem Didierem, který má za sebou podobně bolestné zážitky a ztráty jako ona, začnou se dít pravé vánoční zázraky. Padající sníh, skvělá štědrovečerní tabule a trocha vánočního kouzla – bude to ale stačit, aby zmizel přízrak předchozích Vánoc?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/318217/big_vanoce-po-francouzsku-hr0-318217.jpg 3.6186

Láska po francouzsku 2.

Vydáno: (ekniha), Baronet

The French For Christmas, 2014

Kniha Vánoce po francouzsku

adrianna0305
07. květnaodpad!

Ono to asi není úplný odpad, ale od knihy s vánočním nádechem bych čekala trošku míň deprese a mrtvých (no, i to prase zabili, a já doufala, že aspoň čuník přežije ty jatka). Jo a ty recepty a vaření, taky hodně nudily :( tohle není kniha na povzbuzení sváteční atmosféry.

wielka
16.12.2021

S prvou polovicou knihy som mala trochu problem. Nekonecne ja-rozpravanie, nekonecne opisy okolia, myslienok hlavnej postavy, absencia dialogov... V druhej polovici konecne prisli aj dialogy. Je to o bolesti a uzdravovani sa. Zaver mi prisiel taky nejaky urychleny a skoda, ze nebol viac rozpisany. Nebola to zla kniha, ale pre mna malo dynamicka.

Szilvia1
12.12.2021

Pokračování bylo o malinko lepší,ale téma téhle knížky bylo dost smutný.Ještě si přečtu i třetí část,ale autorka má i lepší knížky.

m_martina
17.10.2021

Toto pokračování bylo bohužel trochu slabší než předchozí kniha. Dávám tedy o jednu hvězdu méně, nicméně zkusím ještě i další díl.

JáŠárka
25.06.2021

Knihu jsem si vybrala podle názvu a očekávala oddechovku na letní teplé večery. Bohužel se mi dostalo depresivní čtení o vypořádávání se s minulostí a tíživými okamžiky, které hrdiny provází i v budoucnu. I "happyend" mi přišel lehce depresivní.... Jako kniha k zamyšlení je to zajímavé čtení, raději ale v hezké letní dny než v depresivní podzim či zimu.

ivana02
18.12.2020

Vánoční atmosféru zde nehledejte, kdo se chce před Vánoci uklidnit, knihu nedoporučuji. Smutné až depresivní čtení. Ano, je to o nových začátcích, ale jako předvánoční kniha určitě ne.

Linda007
02.12.2020

Lehce nadprůměrná kniha. Vánoční atmosféru z ní nenačerpáte, ale ukáže Vám o čem Vánoce jsou. Líbí se mi, že kniha zpracovává téma o ztrátě dítěte. Jako plus vidím rady kam se obrátit v případě potíží.

Fzuzik
21.02.2020

Jedná vše už o druhou knihu od autorky, kterou jsem měla možnost číst. Přes vcelku slibný úryvek na obálce, za mě propadák.
Styl psaní působí až nepřirozeně. Netuším, zda je to způsobeno překladem originálu, nebo pověstnou škrobeností britské národnosti.
Slova jsou kostnatá, bez nějakých emocí, suchá. Pro mě se jedná o uhlazený styl psaní, který se snaží působit vznešeně.
Ledabyle vložená francouzská slova působí spíše rušivě.
A popravdě, nedokážu si představit takové nadšení Francouzů z toho, že jejich malebné vesnice skupují a obsazují pro letní "sídla" cizinci. :D