Návrat Sunny Chandlerovej

Návrat Sunny Chandlerovej https://www.databazeknih.cz/img/books/82_/82424/bmid_navrat-sunny-chandlerovej-9YZ-82424.jpg 4 29 3

Sunny Chandlerová sa po rokoch vracia do rodného mesta, odkiaľ odišla za zvláštnych okolností. Dôvodom jej príchodu je svadba najlepšej priateľky. Sunny, teraz už moderné veľkomestské dievča, zaujme miestneho šerifa, ktorý so svojím priateľom uzavrie stávku, že kým si snúbenci povedia svoje áno, dostane mestskú slečinku do postele. Sunny mučia spomienky na minulosť a túži očistiť svoju zlú povesť. Jej počiatočná nevraživosť voči trúfalému zvodcovi sa postupne mení na lásku a aj šerif Beaumont pochopí, že v tejto hre ani zďaleka nejde o stávku...... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (SK)

Sunny Chandler´s Return , 1987

smardice
06.11.2019 3 z 5

Knihy jsem začala číst postupně , a to od nejstarších, zatím je to stále slaďárna, žádný thriler a navíc jsem ji četla ve slovenštině. Sice jsem si procvičila trochu tento jazyk, ale už se těším na její detektivní romány, které jsou dle recenzí daleko lepší.

Evaho73
06.09.2017 1 z 5

Klišééé !!! Dala som jednu * iba preto, lebo to napísala Sandra Brown. Keby som nečítala od nej aj iné knihy, ktoré sa mi páčili, tak nedám ani jednu. Čím viac kníh od SB čítam zisťujem, že kvantita napísaných kníh ide častokrát na úkor kvality. Škoda.

pirin
09.07.2012 5 z 5

Bezvadna kniha, ktera me velmi pobavila.
Je to docela jednoduchy pribeh,
ale Sandra Brown zrejme vsadila na vtipne dialogy a vyslo ji to.
Precteni teto knihy zarucene zvedne naladu :-)

Sandra Brown
americká, 1948