Naučte se kreslit: Lidské tělo

Naučte se kreslit: Lidské tělo https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/133981/naucte-se-kreslit-lidske-telo-133981.jpg 5 3 2

Hledáte knihu, která by vás detailně seznámila s lidským tělem a přinesla vám návod, jak je věrně zachytit ve vašich kresbách? Chcete se začít věnovat kreslení lidí a nevíte, jak začít? Tato kniha plná praktických rad, užitečných tipů a základních technik kreslení je ideální publikací a zdrojem inspirace pro umělce všech úrovní. Obsahuje detailní návody čtyř zkušených umělců, kteří podrobně popisují, jak správně vytvořit realistické portréty a kresby postav. Nechybí zde ani informace o anatomii člověka, o zobrazování lidí různého věku či etnických skupin. Dále se naučíte kreslit postavy v rozličných pozicích. Kniha nabízí i velké množství tipů a triků týkajících se kreslících pomůcek a materiálů, návody ke správnému stínování a mnoha dalším technikám. Jakmile získáte určitou praxi, budete sami schopni pomocí obyčejné tužky zachytit dokonalou podobu vašich rodinných příslušníků a přátel. Především vám však tato kniha přinese velké množství inspirativních obrazů, které můžete reprodukovat a obdivovat.... celý text

Terry.89
09.01.2014 5 z 5

Souhlasím! Je to jedna z nejlepších knih o kresbě lidského těla, jaká se mi dostala do rukou. Navíc jde o kolektiv autorů, takže je zde mnoho specifických stylů kresby.

Terezk-a
12.06.2013 5 z 5

Určitě ta nejlepší knížka o kreslení lidského těla! Vše je naprosto skvěle ukázáno a vysvětleno. Najdete v ní různé fígle a rady!