Nasraná máma - Nekorektní průvodce těhotenstvím od početí k porodu

Nasraná máma - Nekorektní průvodce těhotenstvím od početí k porodu https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/467540/bmid_nasrana-mama-nekorektni-pruvodce-te-w2U-467540.jpg 4 64 24

Jak přežít těhotenství? Fakt nevim! Dula vám jistě poradí, ať se soustředíte na pozitivní myšlení, roztomilé těhulky z klubu „šťastně až do smrti“ nasadí rozpačitý výraz a počastují vás přednáškou na téma zázrak početí, a gynekolog? Gynekolog tasí z rukávu letáček na lekci těhotenské jógy, poněvadž koho by nepovzbudilo exhibovat na podložce mezi jogíny s kýblem u huby. Něco vám prozradím. Pokud jste to nevěděli nebo vám to snad zatajili. Ne všechny rodičky frčí na růžové vlně osudového prozření, že právě těhotenství je to nejkrásnější, co může ženu v životě potkat. Zřejmě jediný způsob, jak s tím vším bojovat, je humor a vzájemné sdílení. Nechť se z pobliónu konečně rozezní žalozpěv ženy coby oběti reprodukce!... celý text

lenkaBajza
16.05.2021 4 z 5

Ó díky, díky. Byla to neslutečná jizda:D
I kdyz jsem během svých těhotenství nadávala stejně sprostě jako autorka a rozhodně na tato období nevzpomínám v dobrém... děsně me to pobavilo, úplně jsem se viděla.
Do poloviny knihy mi trochu vadily příliš krátké kapitolky- spís příliš krátké myšlenky. Skákalo se od jednoho tématu k druhému moc rychle. Ale ten konec... ten to dohnal, hlavne prijezd do porodnice (nastesti jsem take prijela v noci:D)
Jeste se mi líbí ten kontrast, jak si autorka malovala budoucnost s dítětem... a když vidím, jakou realitu píše na instagram... :D
Doporucuji vsem tehotnym a matkam. Tem, které tento stav rozhodně neoznačuji za nejkrásnější období ženy (a to vás musí být většina,nebo vás fakt nechápu). Doporucuji i chlapům, kteří se diví,že se z nás v tomto skvělém období stávají krávy:D ( dle slov autorky:D).
Někomu nemusí sedět příliš vulgarismuů. I já myslela, že to bude na mě moc (vzhledem k tomu,ze autorku stalkuju na instáči a její projevy znám). Všechno to ale do sebe pasovalo,super:)

Lenny.
28.03.2021 5 z 5

Děkuju za tenhle nezprzněný pohled na těhotenství. Dlouho jsem u knihy nebrečela smíchy. Je na čase přijmout i ty stinné stránky těhotenství a přestat se utápět v pocitech, že je vše voňavoučký, růžovoučký a usměvavý. Není! Díky za realitu, díky mámo!

Meari
24.03.2021 5 z 5

Všude samé knížky o porodu, šestinedělí, jak zacházet s miminkem.. ale o těhotenství jako takovém aby kvalitní četbu člověk pohledal. A ejhle, jedna by tu přeci jen byla! Tak dobře jsem se dlouho nenasmála, každá stránka je klenot a nejen proto, že se v ní samozřejmě jeden sám vidí. Budiž sláva autorce za kvalitní léčivo na těhotenské úzkosti, mindráky a celkově jakoukoli vlnu poblázněných hormonů. A nezapomenout předčítat mužům, ať a) se taky můžou ušklíbnout, b) zjistí, že jejich těhotná manželka není najednou divná, ale prostě... těhotná.

michhy
20.03.2021 5 z 5

Popis knihy naprosto odpovídá jejímu obsahu. Doporučuji všem ženám, které se neutápí v euforii, nehýkají blahem, nehladí si bříška a v tomto temném období těhotenství nevidí světlo na konci tunelu. (Mužům těchto žen - budiž jim kniha předčítána.)

2021  83%Nasraná máma - Nekorektní průvodce těhotenstvím od početí k porodu
2022  73%Nasraná Máma - Nekorektní Průvodce Prvním Rokem Mateřství