Naše třídní je mimozemšťan!

Naše třídní je mimozemšťan! https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/130796/nase-tridni-je-mimozemstan-130796.jpg 5 12 3

Naše třídní je mimozemšťan! Vím to jistě! S takovou zaručenou zprávou přišla jednoho pondělního rána do školy Katka. Zpráva se rozkřikla po celé škole. Kamarádi - Bára, Katka, Monika a Honza - podezírají všechny kolem, hlavně učitele, že právě oni jsou z jiné planety. Když v knihovně objeví tajemnou knihu o mimozemské civilizaci, stane se něco, o čem ani nesnili - dostanou šanci odletět na planetu Majusa.... celý text

JaVin
22.01.2019 5 z 5

Poutavě psaná kniha. Dobrodružná a poučný. Četla jsem ji na doporučení syna. Myslim, ze je to jedna z knih, která muze deti přivést ke čtení. Napínava od začátku do konce.

Heyhey
13.04.2016 5 z 5

Promyšlené, čtivé. Luxusní grafické zpracování. Kupte svým dětem!

bronas
03.01.2013 5 z 5

Čtyři kamarádi Katka, Honza, Monika a Bára začnou podezírat své učitele, že jsou mimozemšťané, poté co se o tom Katce zdá sen. Při pátrání po pravdě o mimozemské civilizaci plní různé úkoly a dozvídají se zajímavé informace. Nakonec dostanou možnost odletět na planetu Majusa.Knížka je velice čtivá, doporučuji všem.