Úžasný nindža

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Předkolo závěrečného turnaje vrcholí. Do prachu arény proti sobě nastupují Gaara a Rock Lee. Lee se opět pokusí světu dokázat, že tvrdá dřina vyváží a překoná vrozený talent, ale bude mít šanci proti krutosti nezranitelného démona ze Skryté písečné? Jak tento souboj ovlivní rozpis závěrečného kola čúninské zkoušky?

https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/117481/big_uzasny-nindza-9cd-117481.jpg 4.5101
Série:

Naruto 10.


Žánr:
Literatura světová, Komiksy, Pro děti a mládež

Vydáno: , Crew
Originální název:

Rippa na ninja, 2001


více info...
Nahrávám...

Komentáře (4)

Kniha Úžasný nindža

NemmamSlov
15.10.2020

„Nezvládne použít gendžucu ani nindžucu. Proto trávil všechen čas taidžucu. Dřel jako o život a dával do toho vše. Jednoducho je přeborník v taidžucu.“

Hviezdou tohto zväzku je Rock Lee, ktorý dokazuje, že dobrý ninja nie je len človek s rodenou schopnosťou, ako má napríklad Nedži, či Sasuke. Nemusí mať v sebe líščieho démona ako Naruto a dokonca nepotrebuje mať ani nadpriemerné IQ, príkladom je Shikamaru. Dobrý ninja sa môže stať aj človek, ktorý poctivo a tvrdo trénuje a siaha nad svoje limity.

Rock Lee je preborník v taidžucu a nastupuje proti Gaarovi, ktorý ovláda piesok a predovšetkým používa neprekonatelnú obranu. Je to hotový masaker, a môžem v kľude povedať, že to bol jeden z najlepších vyraďovacích zápasov.

Terva
24.05.2019

Já chci dokázat,
že je možné
stát se skvělým nindžou
i bez nindžucu a gendžucu.
Dám tomu vše!

Nevím zda jsem to už v nějakém komentáři psal, ale zde jsou přeloženy i názvy kapitol. Už jsem totiž poukazoval na to, že třeba v mangu Čarodějova nevěsta se nakladatelství Crew vůbec neobtěžovalo názvy kapitol přeložit. Tak věřte, že Naruto je má přeložené. V tomto svazku si tak můžeme přečíst České názvy kapitol #82 až #90

Citát: Je tak rychlý, že ho skoro nestíhám sledovat!

A co dodat k příběhu? Inu, kdo má Naruta a všechny ty magory kolem něho rád, nebude zklamán ani zde. Opět je tu notná dávka akce a soubojů, vtipu i rozumů. V tomto případě se příběhu nedá nic vyčítat. Bohužel se děj od minulého dílu skoro nikam neposunul. Zde začínáme devátým zápasem. Nutno však dodat, že Tajemství Rock Leeho bude vyzrazeno. Tento souboj za to určitě stojí.

Malá ochutnávka:
DAS....Odraz.....Listová vichřice.......
ŠUST.....PLUF......ŠVUH.....!!!!...Písek?
.....sssssn.....mot...mot...mot...sakráš!....
STOP!! Písek?!?!
Zvláštní technika.....manipuluje pískem?

Nebojte, nic jsem nevyzradil. Tato skutečnost je hned na prvních stranách dlouhého příběhu. Rock Lee si na sebe a svou cestu nindži vzal nelehký úkol. Otevřít osm čaker, respektive osm bran bude i na něho moc nebezpečné. Ale jak jsem již napsal, skoro každý je tu magorem. Tak se učte. I ty Naruto!

Citát: Lidem, kteří nevěří v sami sebe, žádná dřina nepomůže!

Při čtení tohoto manga jsem poslouchal Ozzy Osbourne a jeho album Black Rain z roku 2007.


InaSeLoki
26.11.2018

Předkolo se nám pomalu chýlí ke konci, ale to neznamená, že to bude už jen nuda. Souboj pilného a odhodlaného kluka s krvežíznivým tvorem, který nezná slitování, nebude tak jednoduchý, jak by se mohlo na první pohled zdát, ale přesto tady půjde o život! Taky se dozvíme pár nových věcí ze světa ninjů. Mimochodem jaké je pravé poslání Kabuta? Kdo bude trénovat Naruta? A kdo je jako ten chlápek na té žábě? To si zvládnete přečíst sami.
Další várka historek z dětství samotného autora.
Pořád ten oficiální překlad místy drhne...

martinstefko
31.08.2015

Jsme u celkem jubilejního desátého dílu a série se vyvíjí docela dobře. Masaši Kišimoto si vymýšlí další techniky, zasvěcuje nás do tajů nindžovských schopností a pořád přichází s novým a novým, což překvapivě celkem obstojně stojí již na tom, co bylo napsáno a uvedeno dříve. To, co předvedl na konci této knihy, je hodně popisné, ale ono to opět pasuje do toho, co o nindžech víme. Více: http://www.comics-blog.cz/2015/01/831-naruto-10-uzasny-nindza-80.html