Krvavý trůn

Krvavý trůn https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/259934/mid_narozen-o-pulnoci-krvavy-trun-MAn-259934.jpg 4 63 63

Narozen o půlnoci série

< 2. díl

Daleko od lidí, skryté v horách, je tajemné a krásné místo - Dračí skály. Království, kde pospolu žijí lidé, elfové, trpaslíci a draci... Boj o trůn v Dračích skalách vrcholí. Mezitím co královna Melisa postupuje ve svém šíleném plánu, Gabriel začíná mít pocit, že mu život protéká mezi prsty. Musí začít lhát, aby neztratil své blízké, ale právě kvůli lžím přichází i o to jediné, co mu zbývá. Už si nemůže být jistý nikým a ničím, dokonce ani svými city. Julie má naštěstí plán, který by mohl zachránit jeho i celé Dračí skály. Podaří se mu ho zrealizovat? A může Julii vůbec věřit?... celý text

gabca2370
27.09.2015 5 z 5

sem hrozne moc rada ze konecne vysel druhy dil je to moje nejoblibenejsi knizka a byla sem uplne na dne kdyz sem zjistila ze este nevysel druhy dil a ted se nemuzu dockat az si ho prectu moooc se tesim

WASLEY
09.08.2015 5 z 5

To je nás víc

Luciana007
08.08.2015

14.9. 2015 vyhází tento díl. Super už mám první budu mít i druhý. Už se těším, až tato kniha vyjde.

Lucie Fidlerová
česká, 1999