Napříč Jižní Amerikou

od:

Napříč Jižní Amerikou

Kniha Napříč Jižní Amerikou vypráví inspirativní a vizuálně silný příběh dvou mladých lidí o vysněné velké cestě. Kniha balancuje na hranici tradičních cestopisů a čistě fotografických knih. Vznikl tak cestopis s více než stovkou celostránkových barevných fotografií. Prožijte dobrodružnou výpravu, která během sedmi měsíců a sedmi dnů putovala z Ekvádoru přes Peru a Bolívii až na nejjižnější ostrovy chilské Patagonie. Autobusem, pěšky, lodí, stopem. Jižní Amerika je neuvěřitelně pestrá a krásná. Je to cesta za splněným snem. Cesta za absolutní svobodou....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/35_/355977/napric-jizni-amerikou-Kxa-355977.jpg 4.88
Žánr:
Literatura česká, Cestopisy a místopisy, Fotopublikace
Vydáno:, Svoboda Pavel
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (6)

Přidat komentář
petrica
03. ledna

Moc se mi líbí tahle forma fotek se stručným textem. Ale Pavel píše natolik pro mě zajímavě, že bych uvítala v příští knize i textu více. Dokáže vybrat opravdové geografické zajímavosti a zároveň předat náladu a nadšení tulácké cesty. A ty fotky! Takové cestopisy jsou přesně ty, co by se mi líbily číst :)! Víc prosím!

Dragell
09.12.2017

Kouzelná kniha bohatá na pestrobarevné fotografie, které vás provedou 5 zeměmi Jižní Ameriky. Zažijte společně s autorem a cestovatelem jeho pouť a objevte kouzlo cizích zemí.
Text je zde cca na 40 stranách a hodilo by se jej zformátovat do dvou sloupců pro lepší čitelnost. Stránky jsou totiž netradičního širšího formátu, aby vynikly fotografie. Ty jsou stěžejním prvkem celého vyprávění a potěší každého milovníka cestování.

Sakeé
23.11.2017

Pavel je skvělý vypravěč a ještě lepší fotograf. Pokud máte cikánskou, toulavou duši jako já, doporučuji zajít i na Pavlovu přednášku - procestujete kus světa a ještě se zasmějete :-)

Aja_V
09.11.2017

Kniha plná nádherných fotografií s příběhem, který jako byste prožili společně s autorem. Vůbec by mi nevadilo, kdyby se Pavel i více rozepsal, neboť vypráví velice poutavě. Jelikož jsem měla možnost navštívit některá z míst, o nichž píše, tak vím, že jejich atmosféru krásně vystihl a vyvolal ve mne živé vzpomínky. A po přečtení knihy člověk zatouží navštívit i ten zbytek :-)

VendyPetrů
09.10.2017

Úchvatné fotky, skvělé zážitky, krásně popsáno! Z knížky číší nadšení pro cestování, hned bych jela také!

MPMJM
05.10.2017

Nádherné fotky a super text, doporučuji!