Napříč Jižní Amerikou

Napříč Jižní Amerikou

Kniha Napříč Jižní Amerikou vypráví inspirativní a vizuálně silný příběh dvou mladých lidí o vysněné velké cestě. Kniha balancuje na hranici tradičních cestopisů a čistě fotografických knih. Vznikl tak cestopis s více než stovkou celostránkových barevných fotografií. Prožijte dobrodružnou výpravu, která během sedmi měsíců a sedmi dnů putovala z Ekvádoru přes Peru a Bolívii až na nejjižnější ostrovy chilské Patagonie. Autobusem, pěšky, lodí, stopem. Jižní Amerika je neuvěřitelně pestrá a krásná. Je to cesta za splněným snem. Cesta za absolutní svobodou....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/35_/355977/napric-jizni-amerikou-Kxa-355977.jpg 4.77
Literatura česká, Cestopisy a místopisy, Fotopublikace
Vydáno:, Svoboda Pavel

Dragell
09. prosince

Kouzelná kniha bohatá na pestrobarevné fotografie, které vás provedou 5 zeměmi Jižní Ameriky. Zažijte společně s autorem a cestovatelem jeho pouť a objevte kouzlo cizích zemí.
Text je zde cca na 40 stranách a hodilo by se jej zformátovat do dvou sloupců pro lepší čitelnost. Stránky jsou totiž netradičního širšího formátu, aby vynikly fotografie. Ty jsou stěžejním prvkem celého vyprávění a potěší každého milovníka cestování.

Sakeé
23. listopadu

Pavel je skvělý vypravěč a ještě lepší fotograf. Pokud máte cikánskou, toulavou duši jako já, doporučuji zajít i na Pavlovu přednášku - procestujete kus světa a ještě se zasmějete :-)

Aja_V
09. listopadu

Kniha plná nádherných fotografií s příběhem, který jako byste prožili společně s autorem. Vůbec by mi nevadilo, kdyby se Pavel i více rozepsal, neboť vypráví velice poutavě. Jelikož jsem měla možnost navštívit některá z míst, o nichž píše, tak vím, že jejich atmosféru krásně vystihl a vyvolal ve mne živé vzpomínky. A po přečtení knihy člověk zatouží navštívit i ten zbytek :-)

VendyPetrů

Úchvatné fotky, skvělé zážitky, krásně popsáno! Z knížky číší nadšení pro cestování, hned bych jela také!

MPMJM

Nádherné fotky a super text, doporučuji!