Napříč Jižní Amerikou

Kniha Napříč Jižní Amerikou vypráví inspirativní a vizuálně silný příběh dvou mladých lidí o vysněné velké cestě. Kniha balancuje na hranici tradičních cestopisů a čistě fotografických knih. Vznikl tak cestopis s více než stovkou celostránkových barevných fotografií. Prožijte dobrodružnou výpravu, která během sedmi měsíců a sedmi dnů putovala z Ekvádoru přes Peru a Bolívii až na nejjižnější ostrovy chilské Patagonie. Autobusem, pěšky, lodí, stopem. Jižní Amerika je neuvěřitelně pestrá a krásná. Je to cesta za splněným snem. Cesta za absolutní svobodou....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/35_/355977/napric-jizni-amerikou-Kxa-355977.jpg 4.812
Literatura česká, Cestopisy a místopisy, Fotopublikace
Vydáno:, Svoboda Pavel

odejana

Jak krásně fotí, tak poutavě vypráví. Fotky jsou dechberoucí a putování je čisté dobrodružství. Nadšená jsem byla i já, ryze zápecnická povaha a kavárenský povaleč.

petrica

Moc se mi líbí tahle forma fotek se stručným textem. Ale Pavel píše natolik pro mě zajímavě, že bych uvítala v příští knize i textu více. Dokáže vybrat opravdové geografické zajímavosti a zároveň předat náladu a nadšení tulácké cesty. A ty fotky! Takové cestopisy jsou přesně ty, co by se mi líbily číst :)! Víc prosím!

Dragell
09.12.2017

Kouzelná kniha bohatá na pestrobarevné fotografie, které vás provedou 5 zeměmi Jižní Ameriky. Zažijte společně s autorem a cestovatelem jeho pouť a objevte kouzlo cizích zemí.
Text je zde cca na 40 stranách a hodilo by se jej zformátovat do dvou sloupců pro lepší čitelnost. Stránky jsou totiž netradičního širšího formátu, aby vynikly fotografie. Ty jsou stěžejním prvkem celého vyprávění a potěší každého milovníka cestování.

Sakeé
23.11.2017

Pavel je skvělý vypravěč a ještě lepší fotograf. Pokud máte cikánskou, toulavou duši jako já, doporučuji zajít i na Pavlovu přednášku - procestujete kus světa a ještě se zasmějete :-)

Aja_V
09.11.2017

Kniha plná nádherných fotografií s příběhem, který jako byste prožili společně s autorem. Vůbec by mi nevadilo, kdyby se Pavel i více rozepsal, neboť vypráví velice poutavě. Jelikož jsem měla možnost navštívit některá z míst, o nichž píše, tak vím, že jejich atmosféru krásně vystihl a vyvolal ve mne živé vzpomínky. A po přečtení knihy člověk zatouží navštívit i ten zbytek :-)

VendyPetrů
09.10.2017

Úchvatné fotky, skvělé zážitky, krásně popsáno! Z knížky číší nadšení pro cestování, hned bych jela také!

MPMJM
05.10.2017

Nádherné fotky a super text, doporučuji!