Napříč Asií z Moskvy do Bangkoku

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Kniha Napříč Asií vypráví inspirativní a vizuálně silný příběh mladého páru na vysněné velké cestě. Vydejte se vstříc sedmiměsíčnímu dobrodružství na trase z Moskvy do Bangkoku. Legendární transsibiřská magistrála, divoké Mongolsko, svérázná etnika v Barmě. Jaké to je vyšlápnout si na 46 dnů dlouhý trek v Himálaji? Objevujte neznámý svět pohledem toulavého fotografa. Je to životní cesta za splněným snem....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/423720/big_napric-asii-z-moskvy-do-bangkoku-2zr-423720.jpg 4.927
Nahrávám...

Komentáře (12)

Kniha Napříč Asií z Moskvy do Bangkoku

Swissman
28.12.2022

Kniha je opět plná krásných fotek, ale textově už mě tolik nebavila. Prvotina o Jižní Americe byla lepší.

vassovka
25.01.2022

Knihu jsem si koupila na festivalu s myšlenkou, že možná udělá radost jako vánoční dárek někomu. A udělala radost nejvíce mě:) příjemný formát kratších kapitol, vtipné vyprávění a ještě vtipnější komentáře Pavla dodávají cestopisu originalitu a oceňuji skromnost autora. Jediné mínus je nedostatečně množství fotek!!!! :( ale vše se do knihy vejít asi nemůže. Živé přednášky autora jsou skvělé a super vtipné. Už netrpělivě čekám na dotisk prvního cestopisu jižní Amerikou. Za mě 10 bludišťáků:)


Špacírník
28.01.2021

S velkou radostí hodnotím tuhle knihu nejvíce kladně. Pavel je rozený vypravěč a příběh podává nenásilně. Z četby vyzařuje pohoda, ačkoli je mi jasné, že na sedmimesicni cestě to kolikrát nebylo jednoduché. Krom textu chválím Pavla za fotografie, které dělají knihu tolik cennou. Pavla Svobodu považuji spolu s Petrem Juračkou za naše nejlepší české fotografy. A tahle kniha je snímky z cest doslova nadupaná. Jinými slovy, tahle je ideální dárek pro každého nadšeného cestovatele a v žádné knihovně by neměla chybět ????.

ZuzkaTrojka
12.01.2021

Úžasný cestopis, okořeněný parádními fotkami, rozhodně doporučuju přečíst

fnoudek
04.06.2020

...pivo chutná skvěle, nálada veselá. Místo pivního lístku se zde nechávají prázdné sklenice ležet na stole, aby vrchní věděl, kolik toho kdo vypil. Stůl se nám závratně plní prázdnými půllitry a v polovině večera nás hospodský prosí, zda bychom nemohli už zaplatit. Došly mu sklenice v celé hospodě! Tento systém není připravený na českou pivní kulturu...

Mibaf
12.04.2020

Líbilo se mi, že druhá Pavlova kniha byla trošičku osobnější a tak v průběhu cesty po Asii poznáváme kromě úžasných zemí, blíže také oba cestovatele.
Z literárního hlediska se mi asi nejvíce líbila kapitola o jejich Nepálském putování kolem slavných horských velikánů, v pohoří Himálaj.

Fantazii čtenáře pak vhodně dotvářejí krásné fotografie.

Aja_V
05.03.2020

Ani druhá kniha od autora nezklamala. Naopak, opět nadchla! Stojí za to si ji přečíst, ať už jste v Asii byli, nebo se tam chystáte, nebo se prostě chcete o ní něco zajímavého dozvědět a prohlédnout si úchvatné fotografie. Je to jako byste cestovali s Pavlem a Vendulkou a prožili to s nimi ;-)

tereza1198
31.01.2020

Opravdu nádherné fotografie a poutavý text. To putování jsem si užila.

1