Napříč Asií z Moskvy do Bangkoku

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Kniha Napříč Asií vypráví inspirativní a vizuálně silný příběh mladého páru na vysněné velké cestě. Vydejte se vstříc sedmiměsíčnímu dobrodružství na trase z Moskvy do Bangkoku. Legendární transsibiřská magistrála, divoké Mongolsko, svérázná etnika v Barmě. Jaké to je vyšlápnout si na 46 dnů dlouhý trek v Himálaji? Objevujte neznámý svět pohledem toulavého fotografa. Je to životní cesta za splněným snem....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/423720/napric-asii-z-moskvy-do-bangkoku-2zr-423720.jpg 518
Žánr
Dobrodružné, Cestopisy a místopisy, Obrazové publikace
Vydáno, vlastním nákladem
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (8)

Kniha Napříč Asií z Moskvy do Bangkoku

Přidat komentář
fnoudek
04. června

...pivo chutná skvěle, nálada veselá. Místo pivního lístku se zde nechávají prázdné sklenice ležet na stole, aby vrchní věděl, kolik toho kdo vypil. Stůl se nám závratně plní prázdnými půllitry a v polovině večera nás hospodský prosí, zda bychom nemohli už zaplatit. Došly mu sklenice v celé hospodě! Tento systém není připravený na českou pivní kulturu...

Mibaf
12. dubna

Líbilo se mi, že druhá Pavlova kniha byla trošičku osobnější a tak v průběhu cesty po Asii poznáváme kromě úžasných zemí, blíže také oba cestovatele.
Z literárního hlediska se mi asi nejvíce líbila kapitola o jejich Nepálském putování kolem slavných horských velikánů, v pohoří Himálaj.

Fantazii čtenáře pak vhodně dotvářejí krásné fotografie.


Aja_V
05. března

Ani druhá kniha od autora nezklamala. Naopak, opět nadchla! Stojí za to si ji přečíst, ať už jste v Asii byli, nebo se tam chystáte, nebo se prostě chcete o ní něco zajímavého dozvědět a prohlédnout si úchvatné fotografie. Je to jako byste cestovali s Pavlem a Vendulkou a prožili to s nimi ;-)

tereza1198
31. ledna

Opravdu nádherné fotografie a poutavý text. To putování jsem si užila.

Lucie1987Lucie
30.12.2019

Potěcha pro oko i duši. Autentické fotografie doplněné o poutavé vyprávění. Občas jsem při čtení měla pocit, že jsem to já, kdo je na cestě! Doporučuji.

honeybee
24.11.2019

Kniha, ke které se budu ráda vracet, ať již kvůli nádherným fotografiím, tak i kvůli poutavému vyprávění. Autor skvěle zachytil rozdílnosti jednotlivých kultur. Knihu mohu vřele doporučit.

JiříKalát
12.11.2019

Úžasný a inspirující příběh plný nádherných fotografií. Nemohu než doporučit.

MPMJM
01.11.2019

I druhá kniha se velmi podařila. Opět nádherné fotky a skvělý text. Je opravdu parádní, doporučuji.