Nanynka a Málinka

Nanynka a Málinka

Hrůzostrašné, legrační i mravoličné vyprávění bylo kdysi určeno autorčiným kamarádům. Trocha té nostalgie ulpěla na jinak žertovném pojednání o dvou malých holčičkách, které se ocitnou v nevlídném dětském domově, ovšem nakonec díky vlastní odvaze a daru v každé situaci vidět ty lepší stránky naleznou radost a štěstí. Žertovné ilustrace stejně jako v případě Paní Láryfáry potěší nejen děti, ale všechny čtenáře, kteří si zachovali dětskou duši....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/32_/32871/nanynka-a-malinka-o9p-32871.jpg 4.575

Nancy and Plum (1954)

Pro děti a mládež
Vydáno:, Lika klub, Knižní klub

knihomolkačenka
19.04.2017

Je to krásná kniha! Ale co ta fotka? To fakt není ta kniha!

Gigy
08.02.2017

Když jsem byla malá, dostala jsem tuhle knížku pod stromeček a zamilovala jsem si ji. V rámci čtenářské výzvy se k ní vracím jako k -darované knize. Už se nemůžu dočkat! A doporučuji ji všem malým čtenářkám :)

pablii
22.05.2016

Kniha mého dětství!! Četla jsem jí neustále, sotva jsem dočetla poslední stránku, hned jsem začla odznovu. Má pro mě velký citový význam.

Sparkling
20.05.2016

Nejoblíbenější kniha mého dětství. Milovala jsem obě sestřičky (přiznám se, že Málinku víc, tak trochu jsem se s ní ztotožňovala), celý příběh i dokonalé ilustrace. Knihu rozhodně jednou předám svým dětem!

Evik30
29.05.2014

Krásný příběh od spisovatelky knih paní Laryfáry. Příběh o dvou holčičkách (sestrách) které příjdou o rodiče a musí přežívat v penzionu, kde trpí hlady a nedostatkem lásky. Na konci příběh skončí víc než dobře. Pěkné ilustrace.

vikaa
15.11.2013

Půvabná knížka, která mě a mou dceru v dětství minula. Teď se mi dostala do rukou a já se začetla a moc jsem se bavila:-) Takové knížky prostě opravdu můžu. A až jednou budu mít třeba vnučku, určitě si na ty "dvě holčičky" uděláme čas...

novoterka
06.01.2013

Knížka mého dětství.

Joudinka
10.07.2012

Jako malá jsem tuto knihu milovala a četla jedním dechem.

Elianir
01.03.2012

Tuhle knížku jsem jako malá zbožňovala. A i teď si ji občas vezmu do ruky, když si potřebuju připomenout krásu děckých let. Ještě teď si pamatuju, že konec jsem dočítala pod peřinou s baterkou v ruce, protože jsem se nemohla odtrhnout :D