Náměsíční vrazi

Náměsíční vrazi https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/521685/namesicni-vraziG89cww-2nx-.jpg 4 71 24

Krvavé zločiny pod vlivem měsíce? Skutečné případy vražd v náměsíčnosti. Chladné světlo měsíce dopadá na tvář spícího člověka. Ten se najednou zvedá a s vytřeštěnýma očima opouští místnost – stále však spí. Náměsíčnost je reálný fenomén, který inspiroval nespočet popkulturních děl. Věděli jste však, že v tomto stavu lidé mohou nevědomky spáchat vraždu? Poznejte skutečné případy vražd s tajemnou aurou somnambulismu! Které byly vskutku sporné a kdy si pachatel jen pokoušel snížit trest? To a mnohem více zjistíte ve strhujícím true crime vyprávění doplněném o pohled odborníků.... celý text

Monik_aa
03.10.2023 5 z 5

Kniha mě naprosto pohltila. Jsem ráda, že autorka zabředla i do historie a tajemna a přidala nějaké vtipné příběhy. :)

Josef K.
01.10.2023 5 z 5

Super čtení a ten konec mě opravdu dostal! Když už ani nedoufáte, že se může stát ještě něco, co jste nečekali...

FitzChivalry
01.10.2023 5 z 5

Stáňu sleduji od počátků na YouTube a mohl jsem vidět, jak se s každým videem zlepšuje. Proto jsem měl ohledně knihy velká očekávání. A moje očekávání naprosto splnila. Příběhy jsou kvalitně propracované a hlavně jde vidět, že se nad nimi a celkově nad knihou autorka zamyslela. Nejedná se jen o další knihu s kriminálními případy, jakých je tu teď spousta, ale všechny mají ještě hlubší společné téma - náměsíčnost! A tu kreativitu velice oceňuji.

Kniha je velmi nápaditá a každému, kdo miluje true crime ji naprosto doporučuji!

Jane2016
01.10.2023 5 z 5

Stanislavu Veselou už nějaký ten pátek sleduji na Youtube. Její kanál Krimi Příběhy miluju, všechny její videa jsou kvalitně zpracovaná a je opravdu vidět, že si s nimi dá hodně práce. A jako její sledující si toho opravdu cením. Čili když jsem se v jednom videu dozvěděla, že jí má vyjít kniha Náměsíční vrazi, věděla jsem, že bude skvělá a perfektně propracovaná!

A po dočtení můžu tuto domněnku potvrdit! Knížka je zajímavá, je v ní tolik nevšedních příběhů, že člověku zůstává rozum stát! Od čtení jsem měla problém se odtrhnout. O skutečných případech vražd v náměsíčnosti jsem v životě neslyšela, proto pro mě byla celá tato knížka nevšedním zážitkem! Z nejednoho příběhu v knize jsem měla husí kůži a že jsem toho už v rámci true crime četla opravdu hodně!

Pokud milujete true crime, tak věřím, že tohle pro Vás bude něco nového a nevšedního! Za mě by to byl i ideální dárek pod stromeček pro někoho, kdo má toto téma rád a zajímá ho!

Za mě perfektní kniha, doporučuji ji všemi deseti!

vraždy soudy náměsíčnost

Autorovy knížky