Nakresli mi vietor

Nakresli mi vietor https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/262252/mid_nakresli-mi-vietor-262252.jpg 4 244 85

Kniha o tom, aká tenká je hranica medzi správnym a nesprávnym, aká krehká je sebaláska v porovnaní s túžbou po tom, aby sme boli milované mužom... Je o materinskej láske, o zlyhaní, o ľudskej zlobe a o tom, že za mrežami slovenských väzníc sedí mnoho osudov, ktoré sa do novín nedostanú a ktoré si tam, v „chládku“ musia vytvoriť svoj vlastný svet....... celý text

PetraBery
25.01.2016 4 z 5

Knížka překvapila, čte se skoro sama... Dobře vykreslená atmosféra vězení, stejně tak život, který pobytu v něm předcházel. Je neuvěřitelné, co všechno jsou ženy pro lásky schopny udělat!

Peace
24.01.2016 5 z 5

"Tak tohle je vězení. Takhle vypadá doopravdy. Takhle páchne, takhle je slyšet vzdechy, pláč, skřípot céčkových cel. To není, jako když se díváte na film, krčíte nos, ale přitom si dopřáváte chipsy s radlerem. Tohle je realita."

Čtivé a hodně zajímavé téma. Jde o příběh ženy, která sice v životě nasekala spoustu chyb, ale taky za ně řádně zaplatila.
Mám podezření, že od Evy Urbaníkové by mě bavil číst snad i nákupní seznam :o))

lulinka395
11.01.2016

Moc pěkná knížka, četla se sama.

simlenka
06.01.2016 3 z 5

Tentokrát jsem měla i slzy na krajicku. Mám Urbanikovou ráda, píše tak nějak intenzivně, uveritelne a její knihy se čtou samy... Tahle je jedna z těch lepších od ní

pavči
05.01.2016 5 z 5

Pěkná knížka, za jedno odpoledne přečtena. Moc se mi libila