Najděte si svého marťana ekniha

Kniha je cenná hlavně tím, že je napsána odborně, přitom naprosto srozumitelně, autor si s pomyslným čtenářem vlastně povídá. Objevíte v ní svěží pohledy a úvahy z oblasti sebepoznání, mezilidských vztahů a výchovy malých dětí. Dozvíte se informace, o kterých s překvapením zjistíte, že je prostě potřebujete k tomu, abyste mohli vést spokojený život. Text v knize je silný a místy až naléhavý a zejména vás zaujme to, s jakým citem Marek Herman popisuje svět malých dětí....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/353131/najdete-si-sveho-martana-GWb-353131.jpg 4.2559
Literatura naučná, Psychologie a pedagogika
Vydáno (ekniha), MH

Kniha Najděte si svého marťana

Mr.Diktator

Už jen kvůli tomu, že autor neodkázal na studie a jeho důvod... Donekonečna mluvil obecně a kroužil kolem témat a neřekl žádnou specifickou novou informaci ani nic nerozvedl. Nelíbilo se mi věnování mnoha tématům velmi povrchně a celé to bylo v duchu zbytečných informací (vývoj dětí je důležitý, naslouchat lidem je důležité, musíme být na ostatní milý, usmívat se je hezký)....

Yunnx
28.12.2020

Samé opakování věcí dokola, podceňování role otce ve vývoji dítěte, opisování od kapacit bez odkazování na jejich díla (což autor otevřeně přiznává hned v úvodu).

MirkaProk
08.12.2020

Čtivě napsáno. Spoustu věcí člověk vlastně ví, jen je potřeboval připomenout.

Nicolka77
02.12.2020

Kniha k mé seminárni práci, musím říct, že se četla docela dobře, ale bohužel to není žánr, který vyhledávám. Ale věřím, že se mi kniha bude hodit do budoucna, ať už když budu třeba jednou budoucí učitelka a nebo budoucí matka! :)

Monique66
20.10.2020

Když jsem si poprvé přečetla název knihy, tak jsem čekala po pravdě něco jiného, ale kniha příjemně překvapila. Jde vidět, že autor ví, o čem píše a byla mi opravdu velkým přínosem. Každá stránka. A jak autor píše na začátku, tak tam bylo taky dost "aha" momentů ze života. Člověk si hodně věcí uvědomí. Určitě se ráda ke knížce vrátím.

hana5094
15.10.2020

Velmi lehce stravitelně a lidsky podané psychologické myšlenky a užitečná fakta do života. Určitě jsem knihu nečetla naposledy :)

tazmania.e13
30.09.2020

Kapitola o výchově deti byla boží :)

Kampal
29.09.2020

Mám rád knihy o psychologii a osobním rozvoji. Tato je ovšem pro jinou kategorii čtenářů. Možná pro maminky na mateřské, které se vyžívají ve smajlících apod. Souhlasím s komentářem, který to popsal slovy “Otevřete na konci knihy seznam literatury a vyberte kteroukoli. Uděláte lépe než koupit tuto”. Velké zklamání. Snad se mi ještě nestalo, abych nezvládl ani 40 stran četby.