Nahý král

Stačila jedna nestřídmá noc a Stephen Parker-Roth se musí zasnoubit, aby zabránil skandálu. Pod ohavným kloboukem se však skrývá rozkošná rusovlasá kráska. Stephen si brzy blahopřeje k tomu, že zkompromitoval tak úžasnou dívku. Anne se chce zase s tímto okouzlujícím mužem rozejít dřív, než vyjde najevo její tajemství – anebo její srdce podlehne....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/124385/nahy-kral-pju-124385.jpg 3.9111

Nahá šlechta 7.

Vydáno, Ikar (ČR)

The Naked King, 2010

Kniha Nahý král

rampapa

Anne a Stephena jsem si hnedka zamilovala. Na poslední díl jsem se hodně těšila. Příběh se krásně četl. Knížku velmi doporučuji. ❤️❤️
Už se nemůžu dočkat až si přečtu další knížku od této autorky.

petraj30

Tak jsem ten závěr očekávala trochu lepší než je. Nebylo to špatné, ale předchozí díl a nejen ten byly zkrátka lepší. Tohle patří k těm horším ze série.
Ann se mi vůbec nelíbila. Ke všemu se stavěla negativně a ve všem hledala nějaký háček. Vůbec se ke Stephenovi nehodila nebo si jej spíš ani nezasloužila, protože Stephen byl naopak úžasný.
Sice se to dobře četlo a bylo to vtipné, ale čekala jsem víc.
Nicméně celá série nebyla špatná a i když tam vážně celou dobu o nic nešlo, lehce se to četlo a bylo to vtipné. K některým dílům se s radostí v budoucnu vrátím:-)

mimi55
15.11.2020

Moc pěkný závěr série.

malazluta
19.06.2019

Z celé série se podle mě tato kniha řadí k těm lepším. Pobavila, žádný literární skvost jsem od ní ani nečekala.

Hospodyňka
06.05.2019

Místy jsem měla "husí kůži" z neustále dokola se řešícího problému hlavního hrdiny v podobě těsných kalhot. Možná bych přejmenovala "Srdcového krále" na "Kulového spodka"

Eliot30
26.10.2018

Super zakončení této série :). Už teď vím, že si všech sedm kniž přečtu zase znovu. Nádhera.

karamelka57
09.02.2018

nie je to práve najvydarenejšia kniha tejto série, ale nie je ani úplne na zahodenie....

slimáčik
25.10.2017

str. 25: Obrátil se ke královně londýnských klepen. "Můžeme vás požádat, aby ste tuto maličkost udržela v tajnosti, lady Dunleeová?" Navzdory absurditě té žádosti, se mu podařilo zachovat vážný obličej. Klidně mohl požádat slunce, aby si prohodilo místo s měsícem.
str. 27: Oči lady Dunleeové zářili jako dva korálky. Zjevně sbírala klepy jako veverka oříšky na zimu. Každou chvíli se jí začnou vydouvat tváře.

Opäť sa aspoň sčasti autorke vrátil humor.