Nádherná svatba

Nádherná svatba

Děj románu se odehrává v době zhruba před sto třiceti lety a zavede čtenáře do nesmírně barvitého, exotického prostředí horké jihovýchodní Asie. Hlavní postavou knížky je Dorinda Burnová. Její sestra Lettice je vyhlášená krasavice, zatímco Dorindiny přednosti se neodrážejí v pohledném zevnějšku. Proto když se rodina ocitne v tíživé finanční situaci, jejich otec přislíbí krásnou Lettice mladému bystrému milionáři Maximovi Kirbymu. Lettice, ač s odporem, se však za svým mužem musí vydat až do dalekého Singapuru. Dorinda ji provází pouze jako společnice, ale přesto ji Kirby nepřehlédne: brzy ho totiž začne Letticina jednoduchost nudit. Dorinda v exotickém prostředí plném krásy i nebezpečí nachází také svou životní lásku....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/15_/15408/nadherna-svatba-15408.jpg 4.511

The Magnificent Marriage (1993)

Vydáno:, Baronet

MartinaPri

Pěkné, skvělý útěk od reality. Mám prostě ráda knihy od Barbary C. A už se těším na další :)

kejss044
27.09.2015

Barbara Cartland mě prostě nikdy nezklame.
Její knihy jsou takové ty pravé oddechové historické romány,které pohladí po duši každého.
Moc se těším až si přečtu její další knihy :)
DOPORUČUJI!

Barbara Cartland