Ztracený profil

Josée je v manželství s Alanem nešťastná. Na jednom z večírků se o ni začne zajímat známý a obávaný multimilionář Julius A. Cram. Nabídne jí garsonku a dobře placenou práci, aby mohla uniknout z manželství s Alanem. Zdá se, že jde o upřímné přátelství a že Cram od Josée nic na oplátku neočekává. Ale je jeho pomoc opravdu tak nezištná? To Josée zjistí až v okamžiku, kdy potká svou životní lásku....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/19_/198145/ztraceny-profil-dlU-198145.jpg 2.34

Nádherná oblaka 2.

Vydáno, Motto

Un profil perdu, 1974

Kniha Ztracený profil

džej
23.08.2018

Nuda - celou dobu jsem čekala v nějaké nečekané rozuzlení jinak plochého vyprávění, tak nezáživného a zbaveného emocí, že nutí přeskakovat stránky a pátrat po smyslu, proč se takové knihy znovu překládají a vydávají.

tisha8409
15.05.2015

Knihu jsem četla s pocitem, že jde o sice tuctový námět, avšak ráda si ho "zažiju" a knihu tedy přečtu. Zarazil mne však podivný styl psaní a něco mi nesedělo...do okamžiku ,kdy jsem zjistila, že jde o příběh z let dřívějších.
Knihu tedy číst nebudu, přijde mi to zmatené, nijaké, neslané nemastné, až jakoby začátečnické.
Vůbec mi to nesedí k tomu, že by takhle psala žena, která byla pro ženy ve Francii osobností a znakem pro boj za ženskost a nezávislost.