Nádherná oblaka

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Bohatý Američan Alan majetnicky miluje svou francouzskou manželku Josée a jeho chorobná žárlivost ji spoutává tak, že už nemůže vůbec dýchat. Nakonec to Josée nevydrží a rozhodne se utéct od něj zpátky do Paříže. Alan však přiletí za ní, za žádnou cenu se jí nechce vzdát. Josée se zmítá mezi touhou opustit ho a neschopností to udělat, neboť jeho závislost na ní jí lichotí a odpuzuje zároveň. Existuje z takového vztahu východisko?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/14_/145156/nadherna-oblaka-VCZ-145156.jpg 3.222
Série

Nádherná oblaka 1.

Žánr
Literatura světová, Romány
Vydáno, Motto
Orig. název

Les Merveilleux Nuages, 1961

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (3)

Kniha Nádherná oblaka

Přidat komentář
Pei525
05.07.2016

Kniha přečtena za den ... Dobrá oddechovka, když se zrovna nudíte.... Kniha se mi líbila.. :))

Jessica007
12.03.2016

Právě jsem dočetla.. Anotace knihy je docela výstižná. Kniha se mi více líbila na začátku.. Kladně hodnotím obálku. Jsem ráda, že jsem si ji přečetla, je to moje první kniha od F. Saganové.

Sisi11
25.04.2013

Dva neslučitelné životy dvou rozdílných lidí. Chorobná žárlivost a sarkasmus se smyslem především zraňujícím mohou definitivně změnit druhého člověka v bestii. Toto je většině lidí známo, teď už je to známo i Alanovi. Někdy je lepší pozdě než-li později, v tomto případě to došlo až k Nejpozději. Byl to velice krásný příběh a s čistým svědomím mohu říci, že Alana mi vůbec není líto, zasloužil si to.