Na život se nečeká

Na život se nečeká https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/523737/bmid_na-zivot-se-neceka-651d4fd91e0ca.jpg 4 14 3

Vladimír Kafka věnoval podstatný kus života ladění nebo-li harmonizaci lidí, kteří podle názorů lékařů měli během velmi krátké doby zemřít, většinou na závažná onkologická onemocnění. Lékařští odborníci těmto pacientům sdělili, že vyčerpali všechny možnosti medicínské pomoci, a poslali je z nemocnice domů tak zvaně dožít. Vladimír se pak s těmito jedinci setkával a pracoval s nimi. Na stránkách této knihy zjednodušeně vysvětluje jak. Mnozí z těch, kteří měli podle mínění lékařů do několika týdnů zemřít, však dokázali za Vladimírovy asistence úspěšně projít branou smrti tam a zpět a žijí dál mnoho let. Smyslem společné knihy Vladimíra Kafky a Jaroslava Duška je přiblížit obdivuhodnou cestu těchto lidí a ukázat, odkud a jak čerpali odvahu i potřebnou sílu k životnímu převratu, k absolutní změně vnímání sebe sama a souvislostí života. Vyléčení, kteří své životní příběhy statečně zveřejňují na stránkách této knihy, jsou důkazem, že možnosti života jsou neomezené, že každičký lidský jedinec je fascinující unikát a - vpravdě zázrak.... celý text

Ema22
01.04.2024 4 z 5

Čekala jsem trochu víc. Odnáším si utvrzení ve svém přesvědčení, že mám své zdraví z velké části ve svých rukou.

vimzenicnevim
18.12.2023 2 z 5

Byl jsem zklamaný, je to moje první kniha od V.Kafky. Je to samá psychosomatika, která není bez odpovídající stravy až tak moc léčivá. O stravě tam není téměř nic. Člověk, kterému amputují nárt jedné nohy, potom druhou nohu pod kolenem tvrdí, že to zavinila jeho nerozhodnost ve vztahu k ženám ? Hodně zajímavé. V. Kafka zemřel v 55 letech, už to je samo o sobě také hodně k zamyšlení.

Elea
25.10.2023 5 z 5

Perfektní, jako všechny knihy Vladimíra Kafky.

Autoři knihy

Vladimír Kafka
česká, 1963 - 2018
Jaroslav Dušek
česká, 1961

Kniha Na život se nečeká je v