Na první pohled

Na první pohled https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/197923/na-prvni-pohled-197923.jpg 4 83 26

Rachel a Ben se seznámili na vysoké škole a celá studia byli nerozluční, ačkoli ona měla trvalý vztah a on nenechal na pokoji žádnou hezkou spolužačku. Měli stejný pohled na svět a vypadalo to, že je nic nemůže rozdělit. Jejich přátelství však nakonec přece jen vzalo za své a setkali se znovu až po deseti letech. V té době Rachel opustila snoubence a zrušila svatbu, Ben byl už dva roky ženatý. Najdou k sobě opět cestu a navážou tam, kde ve třiadvaceti skončili? Přestanou předstírat, že je tehdy k sobě navzájem nepoutalo nic jiného než kamarádství, a budou ochotni tomu druhému otevřít srdce? Dojemný příběh o lásce, kterému zároveň nechybí vtip, vás zaujme od první stránky.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Beta-Dobrovský

You Had Me At Hello , 2012

Ivy
29.10.2014 4 z 5

Kniha je pro mě opravdu vtipně napsána, zasmála jsem se u ní. Stylem humoru by se dalo přirovnat k takovému, který předvedla A. Clayton u knihy Nabíječ nebo u série Zrzka. Kreslenou obálkou počínaje to je spíš takový nevinný příběh. Na to jak byla dlouhá jsem si přestavovala zápletku a konec trochu jinak, ale tak co... Zhltla jsem ji během dvou večerů, kdy přišla vhod, pobavila, neurazila... ale vracet se k ní nebudu.

Sobotikova
26.10.2014 5 z 5

Kdo hledá pěknou romantiku na nadcházející podzimní večery, tak doporučuji. Sympatičtí hlavní hrdinové, milý, odpočinkový příběh.

kanitsuj
23.10.2014 4 z 5

Krásný romantický příběh, který v rámci žánru rozhodně řadím k těm inteligentněji napsaným. Mám moc ráda knížku Jeden den a Na první pohled mi ji připomínala. Ačkoli příběh je trochu jiný, také jde o školní lásku založenou na hlubokém přátelství a vzájemném obdivu, která vydrží navždy a tak to má být:-) Jen úplný závěr, asi poslední tři stránky mne trochu zklamaly a proto dávám jen čtyři hvězdičky. Vzhledem k rozsahu knihy (400stran) jsem totiž očekávala propracovanější konec.

Peace
18.08.2014 4 z 5

"Když člověk nic nepodnikne, nic se nestane. Život sestává z rozhodnutí. Buď k nim sebereš odvahu, nebo je někdo udělá za tebe, ale vyhnout se jim nemůžeš."

Pokud hledáte oddychovku na blížící se závěr léta, jde o ideální volbu. Knížka je fajn, i když je pravda, že by jí méně stránek neuškodilo. Ale i tak jsem se u příběhu Rachel a jejích přátel bavila, o což u tohoto žánru jde především ;o)

mi-nul-o
05.07.2014 3 z 5

Po dlouhé době nevím, jak ohodnotit. Knížka je řemeslně napsaná dobře, ale.. nudila mě. Hodně.

zuza.floderova
20.04.2014 5 z 5

Kniha typická love story, která se nejen dobře čte, ale i srší vtipem a optimismem. Mě se moc líbila. :)

Mhairi McFarlane
skotská, 1976