Na procházce ve vlaku

Na procházce ve vlaku https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/414043/na-prochazce-ve-vlakuj4rOfo-Pt7-.jpg 4 23 5

adela2316
04.01.2024 5 z 5

Překrásná kniha! Úžasné ilustrace a vtipné verše. Určitě doporučuji, čteme opakovaně.

broskev28
09.08.2023 4 z 5

Vláček - úžasné leporelo, společné dílko Radka Malého a Terezy Vostradovské, se opravdu povedl. Krásné je provedení: tvar i kresby, občas téměř komiksové. Veršovánky, doprovázející místy trochu netradiční vagónky, nejsou vždycky dokonalé; třeba Daniela Fischerová si s nimi v leporelu Nevídaná podívaná určitě vyhrála více a lépe. Ale zase zde najdeme absolutní rým, jak upozornila milovnice díla J.C., čtenářka haWranka!
Malí čtenáři v naší knihovně tohle až tak neřeší a tohle leporelo se jim moc líbí. Přiznám se, že i já bych se hned svezla třeba právě v dámském vagónu - tam jsem totiž ještě nikdy nebyla!

haWranka
26.07.2023 4 z 5

Krásně dělané leporelo plné vtipných obrázků i textů (jako milovnice Cimrmana jsem ocenila i ty absolutní rýmy). Navíc prcka bavilo jezdit si s leporelem jako s vláčkem po pokoji. Jsem moc ráda, že ji mají u nás v knihovně, pořizovací cena je přeci jen na leporelo trochu vyšší.

Maryška
17.10.2020 5 z 5

Věk leporel už u synků minul, u mě už hodně dávno... ale tohle leporelo jsme museli mít. Všechny nás baví a opravdu moc. Je pro nás potěšení si ho prohlížet a číst. Ilustrace, verše i vazba jsou dokonalé!

zazvorek
14.03.2020 5 z 5

Verše sice nejsou nejsilnější stránkou téhle knížky, ale ten nápad a provedení jsou prostě boží. A kdyby to hodnotila dcera, milovnice vlaků a nádraží, určitě by tomu chtěla nacpat ješte další další hvězdy.