Na loučení nebyl čas

Na loučení nebyl čas
https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/11539/bmid_na-louceni-nebyl-cas-yCS-11539.jpg 4 414 414

Když se čtrnáctiletá Cythia jednoho rána probudí, zjistí, že její rodiče a starší bratr Todd beze stopy zmizeli. Opuštěné dívky se ujme její teta Tess. Cynthia vystuduje, vdá se a založí svou vlastní rodinu – zároveň však nepřestává doufat, že se někdy dozví, kam a proč její matka, otec a Todd odešli. Po pětadvaceti letech marného čekání se však najednou začnou objevovat záhadné zprávy, odkrývat zamlčené informace, vynořovat zasuté vzpomínky. Všechny se k Cynthii sbíhají jako nitky, nemají ji však dovést k radostnému rozuzlení, naopak – někdo z nich, důmyslně a chladnokrevně, splétá smrtelnou past. Vynikající thriller z pera Linwooda Barclaye má šanci zaujmout mimo jiné neobvyklou osobou vypravěče, kterým je Cythiin manžel Terry. Rozhodně však čtenáře přesvědčí strhujícím tempem i gradací děje a překvapí svým závěrem.... celý text

Literatura světová Romány Thrillery
Vydáno: , Knižní klub

No Time for Goodbye , 2007

evasamankova
21.04.2013 5 z 5

Knihu jsem četla již před nějakým časem, ale pořád si pamatuji to napětí a mrazení.. Rozhodně velmi čtivá, napínavá kniha. Konec trochu přepálený, ale budiž.

JarcaBobes
15.04.2013 5 z 5

Velmi zajimavý příběh .... četlo se to úplně samo ....

missa85
20.02.2013 5 z 5

Četla se velice pěkně ... ze začátku jsem se maličko bála, aby to nebylo nějaké "nadpřirozeno" ... uf, vyklubal se z toho pěkný, napínavý a zajímavý příběh :-)

Barush
25.12.2012

Většinou čtu pouze klasiku. Do ruky se mi dostala tato kniha, která mne pohltila hned první stránkou.
Čekala jsem lascivní román , místo toho jsem se dočkala dokonale propracovaného příběhu. Skvělé!

medvídě
15.12.2012 5 z 5

Velmi napínavý a poutavý příběh. Už se těším, na další knihu od toho autora. :)

Lee7
03.11.2012 5 z 5

Velmi dobře napsaný román, který jsem shltla jedním dechem, skvělé až do konce.

kika 13
01.11.2012 3 z 5

Detektivní román který je od začátku do konce napínavý.

Elisa.Day
08.09.2012 5 z 5

Přečíst knížku za dva dny? Kde jsou ty doby, kdy tohle býval můj standard... Tahle knížka mě do těch dob ale úspěšně vrátila, a tak není divu, že si od mě vysloužila plný počet hvězdiček.

Oli1104
05.09.2012 5 z 5

Ctive od zacatku do konce. Tesim se na Neprijemne blizko.

skulenka
02.09.2012 5 z 5

Výborná kniha i příběh, do posledního momentu napínavá. Opravdový thriller se vším všudy. Určitě si ještě něco od tohoto autora přečtu.

dencuska
26.08.2012 5 z 5

Musím sa priznať, že túto knižku som čítala už 2-krát a aj tak ma stále zaujala po nejakom čase. Veľmi pútavé, od začiatku, až do konca, narozdiel od niektorých titulov, kde sú prvé strany veľmi nudné a zdĺhavé. Dej sa vyvíja, je tam napätie, môžem len odporučiť :)

Joges
27.07.2012 4 z 5

Thriller je to velmi dobrý a povedený. Zajímavý začátek vtáhl do děje, konec románu zase nečekaně překvapil, ba i šokoval, jen poněkud nezáživný střed knihy příliš neohromil.

ivankaax
16.07.2012 5 z 5

Výborný thriller, napínavý od začátku do konce. Žádná hluchá místa a zbytečná omáčka, nedalo se od toho odtrhnout. Doporučuji!

Skripi
30.04.2012 5 z 5

Výborná vec, veľmi pútavé...

vladka2104
15.03.2012 5 z 5

Při čtení této knihy jsem měla pocit deja vu. Knížku jsem před tím nikdy neměla v ruce, musela jsem vidět film. Nikde na netu jsem ho ale nenašla, tak nevím... Ale přesně se mi postupně vybavovaly detaily. Každopádně tahle kniha je můj šálek kávy - záhadná zmizení, to je moje.

bookcase
02.02.2012 5 z 5

Perfektně propracovaný thriller, už se těším na další knihu.

Daniel-la
13.01.2012 5 z 5

Knížka mě chytla od začátku. Doporučuji.

Rampelnik
04.01.2012 5 z 5

Výborná knížka,stojí určitě za to si ji přečíst.

Euka
26.12.2011

Úžasná kniha,doporučuji!Přečtená během jednoho dne,nedalo se odtrhnout.

4xab
09.10.2011 4 z 5

Napinavy od zacatku do konce. I kdyz mi ke konci bylo jasny, ze pravda a laska zvitezi nad lzi a nenavisti:-