Na loučení nebyl čas

Když se čtrnáctiletá Cythia jednoho rána probudí, zjistí, že její rodiče a starší bratr Todd beze stopy zmizeli. Opuštěné dívky se ujme její teta Tess. Cynthia vystuduje, vdá se a založí svou vlastní rodinu – zároveň však nepřestává doufat, že se někdy dozví, kam a proč její matka, otec a Todd odešli. Po pětadvaceti letech marného čekání se však najednou začnou objevovat záhadné zprávy, odkrývat zamlčené informace, vynořovat zasuté vzpomínky. Všechny se k Cynthii sbíhají jako nitky, nemají ji však dovést k radostnému rozuzlení, naopak – někdo z nich, důmyslně a chladnokrevně, splétá smrtelnou past. Vynikající thriller z pera Linwooda Barclaye má šanci zaujmout mimo jiné neobvyklou osobou vypravěče, kterým je Cythiin manžel Terry. Rozhodně však čtenáře přesvědčí strhujícím tempem i gradací děje a překvapí svým závěrem....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/11_/11539/na-louceni-nebyl-cas-yCS-11539.jpg 4.6311
Literatura světová, Thrillery
Vydáno:, Knižní klub

No Time for Goodbye (2007)

Kniha Na loučení nebyl čas

Rave

Jako, první dvě třetiny jsem ani nedýchala. Námět, zpracování, psychologie postav, rozhovory, napětí. Vše na výbornou. Hlavou mi běžely soukromé teorie, k čemu to tenkrát sakra došlo a jak se to celé rozuzlí. Jak? Totální shit. Z áčkového bestselleru se stalo hluboce podřadné béčko, jehož zápletka byla tak, ale tak stupidní a nepravděpodobná, že snad doporučuju, dočíst knížku jen do poloviny a pak zklapnout...

pavlinka0250

Tohle je naprosto skvělá kniha, úplně mě pohltila.
Doporučuji k přečtení, opravdu je na co se těšit :-)

Olous1

Tak tohle byla jízda. ..wow.Stránky jsem nestačila otáčet. I styl psaní byl perfektní(vypravěč manžel Terry mi taky sedl)..a závěr. ..no doporučuji přečíst a uvidíte.

dawson321

Mrazivý thriller.

ArwenAragorn
26.12.2018

Úžasný thriller, velmi čtivý, napínavý, s adrenalinovým závěrem. Kniha se velmi těžko odkládá a mrzí mě, že jsem ji už dočetla. Kdo ji nezná, určitě si ji přečtěte!

Renatecka
11.10.2018

Napínavé, dobře se to četlo. Jednu hvězdičku ubírám za mírně, řekla bych, nadsazený konec (myslím například Rolly), ale tak už to hold u těchto amerických thrillerů bývá.

bekule
15.05.2018

Zvláštní, ač jsem knihu neznala přišla mi povědomá. Pravděpodobně bylo něco podobného natočeno. Četla se velmi dobře i když jako thriller mě až tak mrazivá nepřišla. Díky věčnému pocitu déja vu jsem téměř od začátku tušila jak je to s otcem a "jeho rodinou". Trošku mi přišel přitažený za vlasy příběh Vince, Jane a Rolla , ale ono nemusí být vždy všechno logické a pochopitelné, od toho je to oddechová četba. Nezklamala a určitě si od autora časem přečtu i další knihy.

Synysterka
18.02.2018

Výborná kniha, četla jsem před lety a řadím ji k těm, ke kterým se ráda vrátím.