Na každého jednou dojde

Na každého jednou dojde https://www.databazeknih.cz/img/books/60_/6041/na-kazdeho-jednou-dojde-6041.jpg 4 16 2

Mary Jagová se rozhodne darovat kostní dřeň a zachránit tak život nemocnému mladému muži. Po čase se oba setkají a Mary se do něj zamiluje. Netuší však, co všechno jí tento nový vztah přinese a do jakého nebezpečí ji dostane.

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , Motto

The Keys to the Street , 1996

Luigi1
03.04.2023 5 z 5

Po darování kostní dřeně mladému muži se Mary Jagová po setkání s tímto mužem se do něho zamiluje,ale nebyla to dobrá volba

jana14
17.03.2020 4 z 5

Další zajímavá psychologická knížka s kriminální zápletkou. Tentokrát se odehrává v Londýně. Křehká Mary se rozhodne setkat s mladým mužem, kterému darovala kostní dřeň. Netuší, co vše jí to přinese...R. Rendell opět mistrně popisuje psychologii postav a jejich podivuhodně propletené osudy . Setkáme se s lidmi z "vyšší" společnosti, s důchodcem, který jim venčí psy, s bezdomovcem, který čte Dostojevského a v neposlední řadě s nemilosrdným narkomanem.
Tentokrát mě v knize trochu unavovalo příliš podrobné líčení Londýna, jeho parků, počasí, života bezdomovců a narkomanů. Možná proto, že to pro mne nebylo ničím nové ( x Pán vřesoviště). Ale postavy, zápletka a závěr se mi líbily. Jsem ráda, že jsem knihu přečetla.