Na co v učebnicích dějepisu nezbylo místo 1

Na co v učebnicích dějepisu nezbylo místo 1 https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/194826/na-co-v-ucebnicich-dejepisu-nezbylo-194826.jpg 4 13 2

Zajímavá místa, postavy a události z českých středověkých dějin Volné pokračování knih Co v učebnicích nebývá a Co možná nevíte o životě našich předků opět přináší mnoho zajímavostí, které se do učebnic dějepisu nevešly, ale které dokreslují a přibližují život našich předků.

z1631984
17.01.2016 5 z 5

Zábavné ponaučení, co vás ve škole nenaučí

kejty91
20.10.2014 4 z 5

knihu zařazuji do své knihovny mezi kvalitní četbu - sice mě mnohé kapitoly nenadchly, což ovšem nepopírá to, o co kniha usiluje ve svém názvu - mnohé informace jsem slyšela poprvé i přestože jsem četla i jiné knihy této autorky. Autorka má stále o čem psát, ačkoli se opírá o témata známá. Koupi nelituji a vřele doporučuji.

Chápu však, že tyto věci by byli na žáky ovšem velké sousto - sama bych proklínala autora/ku, pokud bych se měla učit ještě tyto věci.

Někdy mě udivovalo, kde na to ta autorka přišla, ačkoli je uvedena použitá literatura, fakt se skláním - komu čest, tomu čest.