Na city se nesází

Na city se nesází https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/20917/na-city-se-nesazi-20917.jpg 4 19 6

Příběh sedmnáctiletého studenta Patrika, vynikajícího stolního tenisty, kterému intriky jednoho ze soupeřů nečekaně zkomplikují život. Patrik je úspěšný student třetího ročníku střední školy, dobře hraje stolní tenis, pravidelně trénuje a jeho snem je vyhrát Vánoční turnaj. O dívky se zatím moc nezajímá, svůj čas dělí mezi školu, stolní tenis a přívětivou rodinu. Vše se ale dramaticky mění ve chvíli, kdy vstoupí do Klubu lásek na jednu noc. Dramatické okamžiky na sebe nenechají dlouho čekat. Ještě navíc do jeho "tenisového" života vstupuje první láska.... celý text

Zlatinka.Emilly
28.03.2022 3 z 5

U téhle knihy měl Stínil vyhlásit soutěž: za A) Patrik ho nechá v kalhotách a vyhraje poslední set, za B) to je jasné, že jo!! Spíš bych vsadila na Hanku, potvor potkal Patrik v životě už dost.

Botaska
07.01.2020 5 z 5

Skvělá knuha

Ann98
27.01.2018 5 z 5

Skvělá knížka. Jedná se o příběh sedmnáctiletého studenta Patrika, vynikajícího stolního tenisty, kterému intriky jednoho ze soupeřů nečekaně zkomplikují život. Nebylo to špatné čtení. Jednou si ji možná přečtu znovu.

Mi-šu-le
20.02.2015 4 z 5

Pěkný příběh, ale četla jsem od autora lepší.

en.bee
12.11.2014

Super kniha, úžasný autor :)

Vendulik
02.06.2012 2 z 5

Knižka se mi moc nelíbíla. Četla jsem od tohoto autora lepší knížka, ale je to super odpočinková četba.

Kniha Na city se nesází je v