Zaměněná identita aneb Zmýtěná neplatí

od:

Zaměněná identita aneb Zmýtěná neplatí

Vše začíná dnem, kdy Aahze navštíví dva ranaři a malý čaroděj coby vymahači, kteří přišli ze Skeeva vymlátit dluh. Aahzovi se to nezdá, neboť, jak zná Skeeveho dobře, nesplácení dluhů nepatří mezi jeho mouchy, ačkoliv jich má mnoho, a tak se vydá s přáteli objasniti tuto nejasnost. Stopa je přivede až do jednoho pro Pervekty z nej... celý text

Vše začíná dnem, kdy Aahze navštíví dva ranaři a malý čaroděj coby vymahači, kteří přišli ze Skeeva vymlátit dluh. Aahzovi se to nezdá, neboť, jak zná Skeeveho dobře, nesplácení dluhů nepatří mezi jeho mouchy, ačkoliv jich má mnoho, a tak se vydá s přáteli objasniti tuto nejasnost. Stopa je přivede až do jednoho pro Pervekty z nejhorších míst světa - do hypermarketu! Zde zjistí, že Skeeve je jen pouze jednou z obětí jisté krysí spodiny.... méně textu

https://www.databazeknih.cz/images_books/10_/1019/zamenena-identita-aneb-zmytena-neplati-1019.jpg 4.118
Série:

Mýtus (15.)

Originální název:

Myth-taken Identity (2004)

Žánr:
Humor, Sci-fi, Fantasy
Vydáno:, Perseus
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (4)

Přidat komentář
toni-az
08.10.2016

Poněkud roztahaná kniha bez nějakého většího nápadu, nicméně mi připadá na úrovni ostatních dílů v rámci M.Y.T.H. sro. Humor prvních několika dílů celé série se vytratil a teď už to je jen taková nastavovaná kaše, kde člověk čte zbylé díly více méně jen ze setrvačnosti a doufá, že se to nějak zlepší.

Mr.Fox
27.07.2015

Zaráží mě tak vysoké hodnocení v porovnání s předešlými díly Mýtu, protože dle mého se jednalo o naprostý brak série. Aahz mi neskutečně často lezl krkem, vyprávět třísetstránkový román z jeho pohledu pro mě bylo nešťastným řešením. Taktéž děj byl natolik tuctový (stále se opakujícími "honičkami se zloději identity"), že kdyby se obsahově kniha zkrátila o sto stran, čtenář by o nic podstatného nepřišel. I v takovém případě by si ale kniha na kvalitě nepřidala..

Ledo11
16.06.2014

Asi nejlepší co jsem z této série četl, nápad sice tuctová, ale bylo to docela strhující...

Skeeve
06.07.2012

Ačkoliv se tento díl Mýtu odehrává v jedné z nejdražších dimenzí, v hypermarketu, příběh samotný je docela laciný, v porovnání s díly předchozími.


Autoři knihy

Robert Asprin

Robert Asprin
americká, 1946 - 2008

Jody Lynn Nye

Jody Lynn Nye
americká, 1957

Uživatelé mají knihu

v Přečtených41x
v Knihotéce27x
v Chystám se číst5x
v Chci si koupit8x