Mýtické poklady aneb Rychle nabyl, rychle pozbyl

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Aahz se během dlouho očekávané dovolené ocitne ve vzdálené dimenzi na bleším trhu. Dá se tam do řeči s kouzelným mečem, který o sobě tvrdí, že je legendárním Ersatzem, známým vůdcem Zlaté hordy, bájné sbírky sedmi mocných pokladů. Ersatz přesvědčí Aahze, aby si jej koupil s tím, že se mu odmění nejen penězi, ale že mu dokonce vrátí jeho dávno ztracenou Sílu. Zakopaný pes je ale v tom, že musí najít celý zbytek Hordy. Aahz se tedy spojí s Tanandou a její současnou zaměstnavatelkou Kalypsou, která má také své důvody, proč Hordu potřebuje dát dohromady. Musí ji vyměnit se zlým čarodějem Barýkem za život svého dědečka, velkého tanečníka Kalypsa. Na začátku tedy stál naprosto regulérní obchod, ale v průběhu šlamastyky se změnil v kombinaci honby za poklady se záchrannou misí, seancí egoistů a mírovým shromážděním. Složitému úkolu nijak neulehčuje fakt, že jsou kouzelné předměty roztroušené po všemožných dimenzích a navíc se vlastně vůbec nemají rády…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/45242/myticke-poklady-aneb-rychle-nabyl-rychle-pozbyl-45242.jpg 415
Série:

Mýtus 17.


Žánr:
Humor, Romány, Fantasy

Vydáno: , Perseus
Originální název:

Myth-Gotten Gains, 2006


více info...
Nahrávám...

Komentáře (2)

Kniha Mýtické poklady aneb Rychle nabyl, rychle pozbyl

toni-az
10.06.2020

Tyhle poslední díly už za moc nestojí, tenhle teda obzvlášť. Celý od začátku do konce to nedávalo smysl, Aahz jednal naprosto proti své přirozenosti, popisované od začátku série, v podstatě se tam nedělo nic jiného než hádky Hordy, případně Aahze s členy Hordy. Tuto knihu doporučuji vynechat.

Skeeve
24.01.2013

Snaha o návrat do klasiky Mýtů a dobrodružství Skeeveho a Aahze. Nemohu říci, že zas tolik nepovedená, ale něco tomu chybí... Jakási.... Šťáva.