Mystický porod

Mystický porod https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/419259/mysticky-porod6ipysr-A8s-.png 2 1 1

Za pomoci tohoto e-booku se naučíte pracovat se svou myslí tak, abyste při porodu věděla, co si se sebou počít. Vědomě, v napojení na intuici, moudrost těla i vaše miminko.

posterez
30.08.2019 2 z 5

Mám ráda práci s duchem, ale tato kniha je na mě možná až moc jednoduchá. Kniha je součástí internetového kurzu: "Mystický porod", ve kterém jsou mimo jiné k dispozici MP3 nahrávky - meditace, které mi jako jediné přišly užitečné v kombinaci s těhotenskou jógou. Jinak mi kniha moc nedala. Určitě znám užitečnější a levnější knihy, které též pracují s duchem, ale zároveň na porod dokáží připravit střízlivě. Podle této knihy bych si všechno tak malovala, že by mě samotný porod spíš vykolejil, než posílil. Prostě je to na mě už moc sluníčkářské... :-) Navíc ta cena je absolutně neúměrná. Dovedla bych s představit povídání na blogu a k tomu možnost zakoupení těhotenských meditací jako CD. Ale takhle ne. Doporučuji spíše knihu "aby porod nebolel" - ta mě připravila lépe. A následně kvalitní předporodní kurz... V mém případě to byl ladící hypno-porod. Ale zase mi seděly z této knihy meditace mnohem více, než z hypnoporodu, takže jestli někdy čekat další miminko, určitě si je ráda poslechnu. :-) Pomáhali

2017  87%Dívka s havraními křídly
2010  80%Kapka nebe