Myšlienky a modlitby

Myšlienky a modlitby https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/158921/bmid_myslenky-a-modlitby-VvS-158921.jpg 4 5 5

Táto kniha nie je určená na to, aby si ju prečítal a odložil. Mala by ťa sprevádzať dlho. Nie je to súbor dokonalých vzorov modlitby, taký neexistuje. Kniha je určená kresťanom a ľuďom, ktorí sa k ježišovi približujú, a zvlášť tým, ktorí sa odvracajú, akonáhle počujú hovoriť o modlitebnej knihe.

Duchovní literatura Náboženství
Vydáno: , Cor Jesu

Jugend mit Gott - Gedanke und Gebete

mraky5982
03.03.2024 5 z 5

Je neuvěřitelné, že u nás Zvon v devadesátých letech něco takového vydal. Objevil jsem to v knihovně své babičky a od té doby mě kniha provází. Velmi liberální až revoluční katolické myšlenka. Skvělý průvodce duchovnímu rozjímáním.

Chesterton
17.01.2021 4 z 5

Ano v 80. letech působila trochu jako zjevení. Neumím se moc modlit z knížek, ale v knihovně zůstává snad na horší časy pro inspiraci :o)

helena7953
18.12.2020

Dostala jsem ji v 80. letech, v oranžových omyvatelných destičkách, bez udání vydavatele, asi něco jako výpomoc pro mladé v Východní Evropy. Od té doby mě provází, občas ji někomu půjčím, pak se ke mně vrátí. Jak píše pán přede mnou - je do každé situace, ale i pro každého člověka, napříč vyznáními a náboženstvími.

J.F.
08.03.2020 5 z 5

Modlitby pro všechny možné situace - a zdá se, že skutečně modlitby nevymyšlené u psacího stolu, modlitby těch, kdo nechtěli napsat něco chytrého, pěkného, efektního, květnatého, citového - ale doopravdy se modlit. Knížka mimo jiné obsahuje velmi dobré zpovědní zrcadlo.