Myslete jednoduše

Myslete jednoduše https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/312316/bmid_myslete-jednoduse-d8j-312316.jpg 3 8 3

Jak zaujmout zákazníky, když konkurence dělá prakticky to samé co vy? Mít správnou odpověď je otázkou života a smrti značky! Naštěstí pro nás, Ken Segall nám díky této praktické knize poradí, jak můžeme uspět i v našem složitém a nepřehledném světě. Téměř každá firma dělá zbytečné chyby. Nechte se krok za krokem inspirovat, jak se nejčastějších chyb vyvarovat.... celý text

Literatura naučná Sociologie, společnost
Vydáno: , BizBooks

Think Simple: How Smart Leaders Defeat Complexity , 2016

freejazz
05.12.2020 4 z 5

myslím, že keby sa autor zrazil s našou realitou, asi by mal nad čím premýšľať... o.k. - v jednoduchosti je krása, ale naša krajina a naša planéta sa nevolá jednoduchosť.

martin7848
05.09.2018 4 z 5

Knížka mě donutila opět se zamyslet nad tím, co je pro nás ve firmách vážně důležité. Navíc mi nahrála několik dobrých nápadů, které stojí za to dál ve firmě rozvádět. Princip jednoduchosti je skvělý, tak nějak ve mě dříme celou dobu a já vím, že to je ta cesta, která mě vždycky lákala. Jak jednoduše komunikovat a sdělovat to důležité. V této knize pro tuto cestu najdete skvělou inspiraci v příkladech z praxe.

kacenka72
19.08.2017 3 z 5

V jednoduchosti je krása... knížka na různých příkladech ukazuje, kde všude jednoduchost uspěla. Může být pro někoho inspirací, ale mě tentokrát nezaujal autorův styl. Plus za zmínku české Kofoly.

Ken Segall
americká