Podrazák

Podrazák https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/21503/podrazak-21503.jpg 4 120 33

Myron Bolitar série

Amatérský detektiv Myron, toho času sportovní agent, pátrá po zmizelé studentce Kathy. Pomoci mu může zvláštní stopa: nové číslo pornočasopisu. Kathy je obyčejné mladé děvče, které vede normální studentský život. Jednoho dne se však ztratí. Policie pátrala po nějaké stopě, ale po dívce jakoby se slehla zem. Proto se vyšetřování odkládá na neurčito. Rodina se však s tímto verdiktem nemíní smířit a do celého případu angažuje detektiva Myrona, bývalého přítele Jessicy, starší sesty Kathy.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , Knižní klub

Deal Breaker , 1995

postrach
26.11.2017 5 z 5

dobře napsaná.

SelenaDemi428
27.10.2017 4 z 5

Opět úžasná kniha od Cobena. Dělalo mi ale problém se zorientovat v tolika jménech. Závěr mě ale zase doopravdy překvapil.

Kacule88
15.10.2017 5 z 5

Mně se líbily asi všechny knížky,co jsem od Cobena četla.
Tato není výjimkou.

Ajuszka
09.05.2017 5 z 5

Jeste jsem necetla knizku od Cobena,ktera by me nebavila. Vic k tomu neni co dodat

konicekbily
10.02.2017 3 z 5

Detektivka ze sportovního prostředí univerzirního sportu se zajímavou zápletkou a následným vyřešením včetně vysvětlení, jak bývá u starších detektivek zvykem.

moudivlacek
27.10.2016 4 z 5

Skvělé vyprávění o korupci mezi trenéry, majiteli sportovních klubů, sportovci a jejich agenty. Mezitím návnadou steroidy, hýření a nevázaný život, bohužel i zničení životů mladých lidí. Myron a Win měli od počátku mé sympatie, neboť se bránili poddat se té špíně.

pepa4081
05.06.2016 4 z 5

velmi napínavé a konec jsem opravdu nečekal. Velmi uspokojivé.

guru
16.07.2015 4 z 5

Trochu netradičný štýl, ale po zvyknutí sa to dobre čítalo, vyvrcholenie docela prekvapivé, možno trochu silené tým, že tesne pred koncom hlavné postavy neodhalili všetko z toho, čo vedeli.

zoew
06.01.2015 4 z 5

Poněkud zvláštní styl psaní mě zkraje tak trochu brzdil, musela jsem si nejdřív zvyknout a pak jsem se teprve "začetla". Celkově se mi to líbilo, vraha jsem do posledka netušila (a ani jednou jsem ho během celé knihy nepodezírala).

Petrasuvicka
04.12.2014 3 z 5

První kapitola byla hrozně zmatená, ale pak to přešlo a já si zvykla na Cobenův styl. Dost stručný, jde k věci a děj hrne rychle dopředu, což je dobře.
Až do poslední chvíle jsem netušila, kdo je vrah, že jsem se zarazila, jestli jsem vážně tak blbá a nepoznala jsem to, nebo u toho naopak vůbec nepřemýšlím, že jsem na to nepřišla. Ale skutečně to nešlo odhadnout jako u jiných detektivek a thrillerů.

Ale pořád to pro mě nebyl až takový trhák, uvidím, jestli se mi zalíbí s ostatními kousky.

kilometr
16.04.2014 4 z 5

Velmi povedená detektivka.Zajímavé postavy a prostředí.Prostě dokonalé čtení na aprílové počasí.80%.

LucillaPeters
24.01.2014 4 z 5

První kniha od Cobena, kterou jsem četla. Námět mě zaujal, prostředí sportu byla pro mě osvěžující novinka. Vyšetřující sportovní agent byl sympaťák a kamarád Win je mým osobním favoritem ;-)
Jen mě mrzí, že se na náš trh nedostaly další knihy ze série s tímto "detektivem". Čtení je to zábavné a příjemně ubíhá.

apfelbirne
04.06.2012 2 z 5

Nezaujalo mě prostředí sportu a vyšetřující sportovní agent. Nicméně až do konce jsem netušila - kdo je vrah :-)

Harlan Coben
americká, 1962