Mýlil som sa? Nové spomienky na budúcnosť

Mýlil som sa? Nové spomienky na budúcnosť https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/364011/bmid_mylil-som-sa-nove-spomienky-na-budu-IRD-364011.jpg 4 39 39

Vychádzajúc z najnovšieho stavu techniky, dopĺňa autor svoje tvrdenia, ktorými pred desaťročiami šokoval svet. Vedci a technici dnes plánujú život po roku 2100 - v kozme majú fungovať obývané mestá so všetkým, čo k životu patrí - čím sa vyriešia otázky životného prostredia na Zemi aj doplnenie vyčerpaných zásob. Autor však tvrdí, že všetko, čo dnes vzniká na rysovacích doskách a pripravuje sa v laboratóriách, existovalo už pred mnohými tisícročiami. K porovnaniu dnešnej techniky s kozmickou technológiou mimozemšťanov podnietila Dänikena jeho návšteva v prísne stráženom SPACE COMMAND, americkom vesmírnom stredisku, kde sa podrobne sledujú celé kontinenty, registruje sa každý atómový pokus i každý štart rakety.... celý text

Literatura světová Vesmír Záhady
Vydáno: , Slovenský spisovateľ

Habe ich mich geirrt? Neue Erinnerungen an die Zukunft , 1985

bábuška
30.06.2018 4 z 5

Doporučuji k přečtení každému záhadologovi. V první části této knihy navštívil autor rozsáhlá podzemní výzkumná prcoviště amerického leteckého výzkumu. Studiu toho, co by mohlo být v daleké budoucnosti jsem moc nerozuměla, byo tam hodně tehniky. V další části se autor opět vrací k prvním Vzpomínkám, ovšem jeho cesty do Indie mě zcela zaujaly, tam jsem se dočetla mnoho nového. Není to kniha zábavná, ale dost poučná.

Terva
04.06.2015 5 z 5

Nové vzpomínky na budoucnost. Je to vlastně prodloužená první kniha mistra astroarcheologie. 11. srpen 3113 před Kristem - den kdy přišli Bohové.