Mých prvních 100 zvířat

Mých prvních 100 zvířat https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/426866/bmid_mych-prvnich-100-zvirat-Ull-426866.jpg 3 4 3

Kniha obsahuje 100 zvířat. Děti se naučí rozlišovat zvířata na domácí mazlíčky, na statku, na dvorku, na zahradě, na louce, na poli, v oblacích, v lese, u vody, v rybníku a řece, v horách, v savaně, v pralese, v krajinách ledu, v moři.

eireannach
02.02.2021 3 z 5

Knížka je fajn, zaujala, ale bohužel u několika zvířat je špatný popisek, resp. na daném obrázku je jiné zvíře, než uvádí popisek (např. u sokola, bobra...).

Jitka93
16.03.2020 odpad!

Z této naučné publikace, jsme velmi zklamaní, očekávali jsme mnohem více, nelíbilo se nám celkové zpracování, čtverečková forma neupoutala, bohužel to nezachránily ani veselé barvy, vzhledem k tomu, že je tato knížka určená nejmenším dětem, škoda, že neobsahuje nádherné ilustrace skotačivých zvířátek, nýbrž pouze nepěkné fotografie, působící strašně umělým dojmem, navíc některá zvířata jako například komár, rejnok, mandelinka atd, vyvolala obrovský strach, v takto útlém věku, dle našeho názoru stačí, když má kniha obecnější pojetí, určeno malým chlapečkům, kteří tuto knížečku zavrhli, do knihovničky ji zařadit v žádném případě nechtěli, při podrobnějším prohlédnutí se jim vůbec nedivíme.

EvikU.
26.11.2019 5 z 5

Krásné obrázky zvířat. Baví nás.